Arama sonuçları: *

1. TeknoPiyon

Razer Ornata v3 vs Gamepower Eva

arkadaşlar hangisi daha iyi acil klavye ihtiyacım var ornatada bilek desteği + avantaj gibi duruyor siz ne düşünüyorsunuz
  2. TeknoPiyon

2500 tl klavye önerisi

arkadaşlar şuanda kullandığım gamepower klavyem hakkı rahmetine az önce 5,t,g,b tuşlarının gitmesi ile kavuştuğundan 2500 tl lik klavye arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum
  3. TeknoPiyon

Gamepower warlock compact aldım h.o g.o?

arkadaşlar incehesaptan bu gece gaming gecesi indirim ve puanla 420 ye aldım sizce iyi mi kötü mü bütçem 500 tl den yukarı çıkmazdı membran demeyin antighosting olması benim için çok önemliydi tuş ömrüde aynı şekil sizce hayırlı mı olsun geçmiş mi olsun geçmiş olsun diyenler sebepleride...
  4. TeknoPiyon

1000 tl klavye önerisi mekanik

arkadaşlar numpadi olan şık ve zarif bir klavye arıyorum numpad benim için çok önemli bu bütçede önerilerinize açığım
  5. TeknoPiyon

550 tl klavye önerisi

arkadaşlar 550 tl ye klavye almayı planlıyorum önerileriniz nelerdir
  6. TeknoPiyon

GameBooster GB-G908 Bolt Red Switch klavye alınır mı?

GameBooster GB-G908 Bolt Red Switch Rainbow Mekanik Gaming Klavye alınır mı arkadaşlar ürün linki aşağıda bu bütçedeki biri için önerdiğiniz başka bir model falan klavye var mı https://www.itopya.com/gamebooster-gb-g908-bolt-red-switch-rainbow-mekanik-gaming-klavye_u13266
  7. TeknoPiyon

650 TL mekanik klavye önerisi

Arkadaşlar 650-700tl arası klavye öneriniz var mı acaba red switch klavye önerilerinize açığım teşekkürler
  8. TeknoPiyon

500 tl klavye tavsiyesi

sorum başlıktadır arkadaşlar 500 tl ye alınabilcek gecikme değeri en düşük olan önerdiğnizi klavye var mıdır?
  9. TeknoPiyon

1000Tl bütçe Ekipman Önerisi

Klavye mouse kulaklık ve mousepad önerinizi alabilirmiyim anakartımda ses kartı kötü ses kartı olan bir kulaklıkla önerirseniz sevinirim klavye olarakda mekanik numpad i olan bilek desteği olabilen önerirseniz sevinirim
  10. TeknoPiyon

550 TL bütçe Klavye önerisi

Arkadaşlar ben yazılım mühendisliği okumayı düşünüyorum ve çok fazla oyun oynayan biri olarak bir klavye arayışına geçtim arkadaşlar bir klavye'de aradığım özellikler bunlar ; Numpad Olmak zorunda Ses açma döngüsüne sahip olan bir yuvarlak olabilir zorunlu değil Red Switch veya blue switch...
  11. TeknoPiyon

AOC GK500 alınır mı?

fiyatı 500 tl civarı sizce alınır mı? gözüme baya hoş gözüktü tasarımı bilek desteği numpad olması falan baya işime yarıycak sizce alınır mı?
  12. TeknoPiyon

Ortalam Güzel bir mekanik klavye için kaç para ödememiz lazım

arkadaşlar 400 tl bütçem mavi switch bir klavye istiyorum mekanik olması önemli çınlama sorunu olmamalı kaç para harcamam gerekir intten siparişmi etmeliyim yoksa kendim vatana falan gidipmi almam lazım sizce napmam lazım
  13. TeknoPiyon

asus cerberus mech klavye nasıl

sorum başlıktakidir 750 tl gibi bir fiyatı mevcut sizce nasıl almaya değer mi?
  14. TeknoPiyon

300 tl bütçe mekanik klavye önerisi

rgb mekanik klavye önerisi bütçe 300 tl
  15. TeknoPiyon

SteelSeries Apex 3 Alınır mı?

apex 3 fiyatı 684 tl sizce alınır mı? fiyattan kısıp ekran kartı na mı yatırımı yapılmalı sizce ?
  16. TeknoPiyon

bilek destekli mekanik klavye

350 400 tl bütçe bilek destekli mekanik red switch olabilir ama blueda olur farketmez size kalmış en iyi bilen sizlersiniz
  17. TeknoPiyon

500 tl bütçe klavye önerisi red switch olabilir

500 tl bütçem var mekanik olabilir güzel bir klavye önerirseniz sevinirim red switch olabilir farketmez
  18. TeknoPiyon

rgb kontrollü 400 tllik klavye

400 tl lik rgb si kontrol edilebilen güzel mekanik red switch klavye 1609083084 rgb kontrol derken yazılım üzerinden mekanik
  19. TeknoPiyon

red switch mekanik klavye önerisi

400 tl bütçe var tüm önerilerinize açığım mekanik olsun güzel olsun 2-3 yıl idare etsin beni yeter
  20. TeknoPiyon

350 tl altı mekanik olan komşuları rahatsız etmicek kaliteli malzemeden üretilmiş klavye

arkadaşlar msi hyperx gamepower gibi markaların 350 tl ve altı kaliteli mekanik olan valorant oynadığım için ağır tuşlara basan biriyim komşuları ve ailemi rahatsız etmicek f/p bir klavye istiyorum sizden seviliyosunuz
Top Bottom