Arama sonuçları: *

1. A

Kang white v3 vs Gateron yellow

Başlıkta gördüğünüz switchlerden sizce hangisi daha iyi ?
  2. A

James Donkey rs2 3.0 aldım mantıklı mı ?

Gaming gecesinden çektim bitane. Bu ara klavyeler hoşuma gidiyor. E yooso z11t aldım 1 hafta önce, akko lavender purple ve kaliteli keycaps aldım falan ama 60 lık klavye biraz küçük hissettirdi. Tam boy bir klavye bakıyordum denk gelince aldım. Sizce mantıklı mı ?
  3. A

Hot swap klavye önerisi ?

Arkadaşlar amazon üzerinden alabileceğim en f/p hot swap klavye hangisi. Tek dikkat ettiğim şey yalıtımın iyi olması, stabilizerlerin düzgün olması ve kasanın plastik olmaması. Wireless, knob vs falan aramıyorum.
  4. A

İblancod k87 vs ajazz af981

N11 yurtdışı ürünlerini alınca vergi vs ödemem gerekiyor mu yoksa direkt satın aldığım fiyat mı geçerli ? Şimdi asıl soruma geçiyorum n11 de 200 tl indirim kodum var bu iki klavye hoşuma gitti keycapslerim ve switchlerim var sadece kasa ve kart olarak değerlendirin. Hangisini alayım yada hiç...
  5. A

İyi bir klavye yapabilmiş miyim ?

Bir hevesle klavye toplamaya karar verdim. Çinden kargo beklemek , algı vergi vs olaylarından uzak durmak istedim. Tr pazarında bulabildiklerim ve hoşuma giden parçalar şunlar. E yooso z11t klavye Akko lavender purple switch Yunzii london mda profile pbt keycaps Klavye tabanına kalın bir eva...
  6. A

Akko switch önerisi ?

Arkadaşlar e yooso z11t klavyeyi aldım. Tr den switch almak istiyorum yanına 600 TL'ye akko marka 3 switch satılıyor. Benim bulabildiğim. Radiant red, matcha green ve lavender purple. Bu switchlerden birini almak mantıklı mı , fiyatı da göz önünde bulundurarak . Farklı önerileriniz varsa yazar...
  7. A

Hot swap klavye önerisi ?

Yurtiçinde satılan ve başlarda beni stok haliyle götürebilecek 1500 tl ye kadar bir klavye arıyorum. Ben redragon k617 fizz bulabildim. Bunu mu alayım farklı önerileriniz var mı ?
  8. A

Beyaz klavye mouse önerisi ?

Arkadaşlar bütçe 2500 tl. Beyaz bir set yapmak istiyorum. Şuan kullandığım ekipmanlar gamepower warlock red switch klavye, glorious model d mouse.
  9. A

Tek el klavye önerisi

Mekanik ve kullanışlı bir klavye önerisi lütfen bütçe maks 1k
  10. A

Msi vigor gk30 combo 950 tl alınır mı ?

başlıkta belirttiğim gibi ürün linki : https://www.hepsiburada.com/msi-vigor-gk30-combo-white-tr-klavye-p-HBCV00001PL5O9?magaza=Hepsiburada
Top Bottom