Arama sonuçları: *

1. slm.ycl02

Yardım Güncelleme! İtopya, Vektron ve THH

Öncelikle iyi forumlar hemen konuya geçeyim. İtopyadan abime 22.11.2022 tarihinde Beyaz renk Gamebooster firestorm g918 almıştım. Doğru dürüst kullanmadan tuşlarda basmama bazılarında çift basma başladı. Kronikmiş, aynı klavyeyi ben de almıştım garantisi bitmesine rağmen hala sağlam, şans işte...
  2. slm.ycl02

Öneri Max 600tl klavye lazım.

Güncel fiyatlarda Max 600 taş çatlasa 700tl ye klavye lazım. Daha üstü imkansız. Sessiz(diğerlerine göre) olsun yeterli ama red öncelikli. Tr karakter olsun tkl de olabilir fiyat öncü bu konuda.
  3. slm.ycl02

Yardım Klavyenin numpad nokta tuşu virgül olarak çalışıyor

Eskiden böyle değildi ssdmi arkadaşın pcde kullandım 1 ay sonra geri takınca böyle olduğunu fark ettim sorun nedir?
  4. slm.ycl02

Yardım G918 Firestorm çınlama sesi

Bir iki gün önce Gamebooster g918 fire storm red switch klavye aldım ve çınlama sesi var. Benim sorum mavi swtichte de bu yay sesi mevcut mu? Ona göre kırmızıdan maviye geçebilirim yeni geldi klavye.
  5. slm.ycl02

Çözüldü✓ G918 Fire Storm Beyaz alınır mı?

Bu ara G918 fire Storm adlı klavyenin fiyatı hep 750de geziyor. 600 lere indiğinde direkt almak istiyorum bu fiyata abartı mi olur bu klavyeyi almam? RGBsi çok güzel duruyor beyaz olduğu için yani bir e sporcu değilim normal bir FPS oyuncusuyum işimi görür mü? GameBooster G918 Fire Storm RGB...
Top Bottom