Arama sonuçları: *

1. Azexxes

Yardım Bu kulakligi garantiye mi göndermeliyim

Arkadașlar 2 gün önce hepsiburadadan taotronics soundliberty 53 pro kulaklığını satın aldım. Bugün kulaklığı temizlerken metal kısmında ufak birșey vardı. Toplu iğne ile alıyım derken delikli yerin bir kısmının yapıșkanı çıktı içe doğru. Resimlere koydum. Ne yapmam lazım. Iade etmek istemiyorum...
  2. Azexxes

Sizce bu kulaklık 150₺ değer mi?

Arkadașlar hepsiburadadaki 150 tl üzeri alıșverislerde 50₺ indirim kampanyası ile taotronics soundliberty 53 pro kulaklığını 149 TL'ye satın aldım. Hepsiburadada indirime girmis 200tl civari kuponla 149 TL'ye geliyordu. Hepsiburadadan sonra bulabildigim en ucuz 279₺ idi. Iyi yapmis miyim değermi...
  3. Azexxes

Yardım Kulaklık tamiri nerede yaptırılır

Kulaklık tamiri nerede yaptırabilirim arkadașlar aliexpressten aldigim kulakligin sag tarafi calismiyor. Saticiyla konustum yenisini sana 17 TL'ye gonderiyim dedi. Eğer yenisini alırsam bide 17 tl daha vergi ödeyeceğim yani 34 TL'ye gelicek. Kulaklık șöyle birșey. Çevremdeki telefonculara sordum...
  4. Azexxes

Aranızda anker soundcore life q10 kullanan var mı?

Arkadașlar ben bu kulaklığı sipariș ettim fakat büyük olduğu için ve çantama koyarsam kırılabileceğini düșündüğüm için aliexpressten kılıf aldım ( kupon kampanyası zamanında). Herneyse ben kılıfı alırken farketmedim sony wh 900n diye bir kulaklık içinmiș bu kılıf. Kulaklık henüz gelmedi 2 3 güne...
  5. Azexxes

EKSA E900 PRO 7.1 kulaklık alınır mı?

Arkadașlar bu kulaklık rampage drop plus a çok benziyor. Aynısının damga basılmamıș hali diye duydum. 153 tl +15 tl magaza kuponum var mavi rengi 36 tl geliyor. Yorumlara baktim 24 tl da vergisi varmıș bana toplam 60 TL'ye gelicek değermi resimleri alta bırakıyorum. Linki de koydum. AliExpress'te...
  6. Azexxes

Yardım Aliexpress'ten böyle bir mesaj geldi ne yapmam lazım

Arkadașlar aliexpresten anker soundcore life q10 kulakligi siparis etmistim. Fakat ben satin aldiktan sonra kulakligin fiyati 40 tl daha ucuzlamisti ayni saticidan. Haliyle bende üzülmüstüm. Keșke iade edip yeniden alsam diye düşünüyordum ki bana satıcıan böyle bir mesaj geldi. Sipariște sıkıntı...
  7. Azexxes

Aliexpressten siparis verdigim kulakligin fiyati ile ödediğim fiyat farkli

Arkadașlar az önce aliexpressten anker soundcore life q10 kulakligini indirim kuponlari ve jetonlarla 312 tlden 228 TL'ye kadar indirip aldim. Ancak siparislerim kisminda toplam tutar 306 tl gozukuyor kargo ucretsiz yaziyordu bu nedir. Resimleri koydum
  8. Azexxes

Kulaklığımı kaça satabilirim

Arkadașlar elimde jbl t500 bt kulaklığı var amazondan satin almistim halen 9 aydan fazla garantisi var temiz çizigi vs yok pedleri saglam kaca satabilirim.
  9. Azexxes

Bu kulaklıklardan herhangi birini telefonda kullanabilir miyim

Arkadașlar rampage comfort, ch321veya jd 712 gibi rgb si olan kulakliklar telefonda kullanilabilir mi yardımcı olursanız sevinirim.
  10. Azexxes

300 tl bandında kulaklık önerisi

Arkadașlar 300 tl așmazsa iyi olur. Oyunlarda iyi ses kasabileceğim iyi bir kulaklık arıyorum. Ben jd712 - coolermaster ch321 - rampage rgw9 - gamepower medusa veya mei Düșünmüștüm. Sizin de önerileriniz varsa güzel olur. Benim seçtiklerim nasıl onlara da yorum yaparsanız mutlu olurum
  11. Azexxes

Öneri Kulaklık / mouse /klavye tavsiyesi

1. Arkadașlar birșürü kulaklık inceleme videosu vs izledim çok arada kaldım -gamepower mei -gamepower warlord Ikisinin fiyatı neredeyse ayni sizce hangisini tercih etmeliyim kulaklik icin yaklasık 300tl butce ayirdim 20 30tl oynayabilir daha iyi kulaklık öneriniz varmı hem müzik ses kalitesi iyi...
Top Bottom