Arama sonuçları: *

1. B

rampage kulaklığın derisi soyuldu

rampage drop plus kulaklığım var 1 yıl oldu alalı garantisi devam ediyor ama padlerde soyulma oldu araştırdım ve padler satılmıyor ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz
  2. B

SteelSeries Arctis 3 vs Crosair Hs50 Pro Stereo

ikisi arasında kladım 500 tl bandında bunlara rakip bulamadım hangisi yardımıc olurmusunuz
  3. B

fps oyunları için kulaklık önerisi

Merhaba Arkadaşlar Bana F/P Oyuncu Kulaklığı Lazım Mikrofonu Ve Ses Kasma Benim İçin Çok Önemli Bütçem 300-500 arası artic3 önerenler çok oldu ama yazılımı yok hiçbir özellik ayarı yapılamıyor o yüzden vazgeçtim rush tussle önerenler var fiziksel 7.1 onunda türkiyede servisi yok aklımda deli...
  4. B

500tl ye f/p kulaklık

arkadaşlar daha öncede açmıştım bu konuyu max 500tl bütçem var (artic3 önerenler olmuştu ama araştırmalarmı dayanarak anladımki kötü ve beni tatmin etmeyecek bir kulaklık.)bana fps oyunlarında kullanmalık bir oyuncu kulaklığı lazım mikrofon kalitesi ve ses kasma konusund iyi olması çok önemli...
  5. B

350-400tl kulaklık

Herkeze Merhaba Arkadaşlar Yeni Kulaklık Almayı Düşünüyorum Bütçem 350-400 TL Oyun İçin Alıyorum Ses Kasma Ve Mikrofonu Çok Önemli 1-2 Hafta İçinde Alacağım Mesajlarınızı Bekliyorum...
Top Bottom