Arama sonuçları: *

1. whspr

Birkaç kulakiçi Bluetooth kulaklık

Arkadaşlar şuanlık aklımda bunlardan biri var. Fiyatları birbirinden çok farklı evet ama yine de kararsız kaldım. Umarım kullanan birileri vardır :d (Max 250-280 TL)...
  2. whspr

Yardım Drop plus arkadan gelen "tıs" sesi

Merhaba arkadaşlar, öneri ve beğeni üzerine Rampage Drop Plus aldım fakat deneyince fark ettim herhangi bir ses kaynağı aktifken hafif bir şekilde "tıss" sesi geliyor. Herhangi bir ses açık değilken gelmiyor arkadaşlar dip ses sorunu değil sanırsam. Değiştirme talep etmeli miyim? Yoksa üründe...
  3. whspr

Birkaç kulaklık önerisi

Merhaba, bütçem ortalama 350tl. Bunlar arasında kaldım şuanlık. Kumaş pad isterdim ( Corsair HS35 ) fakat şikayet çok fazlaydı. Düşünmeden "Drop Plus al" diyenler olacak fakat yine de koyuyorum diğerlerini :D Nedense Lenovo çok ilgimi çekti 😕...
  4. whspr

Öneri Logitech G332 vs....

Arkadaşlar aklımda Logitech g332 var, daha önce aklımda Corsair hs35 vardı fakat bir sürü şikayet gördüm kırılma hakkında vazgeçtim. Eğer önermiyorsanız farklı önerilere açığım (sebebini belirtirseniz sevinirim.) Bütçe ort 300-350tl...
  5. whspr

Corsair Hs35 veya farklı bir şey

Merhaba Arkadaşlar, forumdaki mesajlara baktım pek sevilmiyor gibi buralarda bu kulaklık ancak kumaş olduğu ve Corsair olduğu için ilgimi çekti ve fiyatı uygun şuan. Mikrofon orta seviye deniyor. Farklı model önerecekseniz bütçe ort. 300₺. ( Deri kulaklıklar genelde terletiyor diye kumaş almayı...
Top Bottom