Arama sonuçları: *

1. HammErşah

Kulaklık yüzünden bilgisayar çöküyor

Arkadaşlar Asus Rog Delta kullanıyorum neden bilmiyorum sürekli kulaklık çıkıyor çok dert etmiyodum fakat artık kulaklık çıkınca tak çıkar yapsamda düzelmiyor ve bilgisayar felan donuyor düzeltemiyorum ne yapacağım 1635235955 Arkadaşlar acil yardım lazım
  2. HammErşah

Kulaklığım algılanmıyor

Video izliyordum birden ses gitti kulaklığımın ışığı felan yanıyor ama ses aygıtlarında felan gözükmüyor ne yapacağım
  3. HammErşah

HyperX Cloud II Wireless Ne Zaman Çıkacak

Kulaklık Almayı Düşünüyorum Ve Aklımda Arctis 7 ve 9 Var Fakat HyperX Cloud II Wireless Yakın Zamanda Çıkarsa Onu Almayı Düşünüyorum Ne Zamana Çıkar?
  4. HammErşah

HyperX Cloud II Wireless ile normalinin arasında ne fark var?

Kendi Kulaklığımı İade Edeceğim Ve Yeni Bir Kulaklık Alacağım Kablosuz Olmasını İstiyorum Aklımdaki Ürünler Arctis 7 Arctis9 Ve HyperX Cloud II Wireless Soracağım Soru Bu Ürünün Fiyatı Belli mi Ve HyperX Cloud II'den Tek Farkı Kablosuz Olması mı
  5. HammErşah

Corsair Virtuoso vs SteelSeries Arctis9

Hangisini önerirsiniz ikisi arasından daha iyi önerileriniz varsa yazın ama yinede bu ikisi arasından birini seçmenizi rica ediyorum.Teşekkürler.
  6. HammErşah

HyperX Cloud II, HyperX Alpha S, HyperX Alpha Pro

Hangisini tercih etmeliyim? Alpha S ile Alpha Pro arasındaki fiyat farkına değer mi? Başka önerileriniz var mı?
  7. HammErşah

Asus rog delta ayarlar nasıl olmalı

Fps oyuncusuyum valorant oynuyorum tüm ayarları nasıl yapmalıyım yardım eder misiniz
  8. HammErşah

Asus rog drlta sesi az

Kulaklık sordum asus rog delta alın drmişlerdi sesi çok az 150 liralık bi kulaklıktan bile daha az yardım edin
  9. HammErşah

Max 1500₺ en iyi kulaklık

Genellikle asus rog delta hyperx cloud alpha s Steelseries Arctis 7 felan diyorlar siz bana önerilerinizi yazın sadece bunları yazmayın en iyisini yazın fps ses kasmak için
  10. HammErşah

Öneri Max 1500 TL Kulaklık Önerisi

Ben Arctis 7 İle Clous Alpha S Arasında Kaldım Siz Görüşlerinizi Ve Önerilerinizi Yazınız Fps Oyuncusuyum Ses Kasmak İçin Alacağım.
  11. HammErşah

Max 1500 TL ye en iyi kulaklık

Ben arctis 7 ve cloud alpha s düşünüyorum başka önerilerinizi yazabilirsiniz ben çok iyi ses kasmak için istiyorum kulaklığı iyi ses kasabilecrğim rahat bir kulaklık olsun
Top Bottom