Arama sonuçları: *

1. ReyN0LdS

2.500 TL Kablosuz Kulaklık önerir misiniz?

2.500 TL Kablosuz Kulaklık önerir misiniz? Oyun müzik Amacıyla kullanılacak Derin ses kasma vs Tercih Steelseries
  2. ReyN0LdS

Corsair Virtuoso RGB Kablosuz Oyuncu Kulaklık

Corsair Virtuoso RGB Kablosuz Oyuncu Kulaklık almayı düşünüyorum Alternatif olarak arctis 9 düşünüyorum Hangisini almalıyım Ekipmanlarim Ss çoğu Benim için mic ses kasma önemli
  3. ReyN0LdS

Arctis 9 kullananlar Bakabiilirmi ?

Arctis 9 Aldim Memnunmusunuz Kullananlar Ve anlıyanlar yorumyaparsa sevinirim Kötü filan derseniz ürün açmadım iade edicem Ss seviyorum Teşekkürler
  4. ReyN0LdS

Ss Arctis 9 Kullanan Bakabiilirmi?

Arctis 9 Mic performans Nasıl Kullanan varmı çöp dien var İyi diyenler var
  5. ReyN0LdS

Steelseries Kulaklık Tavsiyeniz

Steelseries Seviyorum Farklı bı marka istemiyorum açıkçası Steelseries Hangi model kulaklığı Önerirsininiz kablolu Kablosuz farketmez Mic iyi olsun yeterli
  6. ReyN0LdS

Arctis 9 Aldım İade etmeliyim?

Başlıkta belirttiğim Satın aldım İncehesap İndirimden arctis 9 u İade edeyim Yoksa güzel kulaklıklı Batarya konusunda şüphelerim Var sadece açıkçası Kötü derseniz iade edicem teşekkürler 1700 TL aldım
  7. ReyN0LdS

2 K kadar kulaklik tavsiyesi

Steelseries arctis 7 veya 9 Alicaktim genel olarak almayın dediler Ekipmanlarım steelseries markasını seviyorum Hangi marka model tavsiye edersiniz teşekkürler Mic İyi olsun
  8. ReyN0LdS

Logitech Ekipman Önerisi

Kablosuz Kulaklık Bütçe 2.5 k Kablosuz Mouse.bütçe 2 Mekanik Klavye Bütçe 2 k Öncelikle Steelseries yorumlar üzerine vazgeçtim Logitech Karar verdim umarım pişman olmam Tavsilerinizi bekliyorum teşekkürler
  9. ReyN0LdS

SteelSeries Arctis 9 SteelSeries Arctis 7 Mi ?

2 si arasında kaldım aralarında ne gibi farklar var arasındaki para farkına değer diyorsanız 9 alicam teşekkürler
  10. ReyN0LdS

Steelseries Ekipman Önerisi

Steelseries Hangis Ekipmanları Önerirsiniz Kulaklık Mouse Klavye Olarak bütçe sınırlaması olmadan
  11. ReyN0LdS

Corsair Ekipman hakkında bilgi

Ekipmana 5 k bütçe ayırdım lakin Corsair yatırmam nekadar mantıklı bilmiyorum Steelseries Yönelsem yada önerdiğiniz Markalar varmı Yoksa Corsair şaşmamı diyorsunuz
  12. ReyN0LdS

Corsair Kablosuz Kulaklık Tavsie edicekler

Corsair En iyi Mikrofon Sahip kulaklıgı hangisi Acaba Kablosuz olsun kesinlikle Bütçe Kısıtlama yok teşekürler
  13. ReyN0LdS

SteelSeries Ekipman Önerisi

SteelSeries KablosuzKulaklık KablosuzMouse 4K BÜTÇE 2Sİ İÇİN Klavye apex pro var
Top Bottom