Arama sonuçları: *

1. G

logitech g435 sorunu

Arkadaşlar 2 aydır logitech g435 kullanıyorum. Bugün kulaklığım çalışmıyor. Bilgisayar kulaklığın usbsini algılıyor kulaklıkta mavi ışık sürekli yanıp sönüyor ancak ses yok bu sorunla karşılaşan var mı
  2. G

2 kulaklık arasında kaldım

Razer blackshark v2 pro kulaklığım var arkadaşlar, tanıdık birisi logitech g733 kda edition ile takas istiyor sizce takaasa değer mi
  3. G

Razer blackshark v2 pro için yardım lütfen

Razer blackshark v2 pro aldım, şarjı bitti maçtayken kabloluda mic akt.f olmuyor sadece kulaklık aktif kullanan var mı? Nasıl bu sorun çözülür
  4. G

Razer blackshark v2 pro wirelles sorunu

Arkadaşlar merhaba, razer blackshark v2 pro aldım yorumları ve incelemelerini izlediğimde wirellesin ortalama 20 25 metreye kadar çektiğini söylediler ancak kulaklığımla daha 5-10 metre uzaklaşmadan bağlantıyı kesiyor. Bilgisi olan var mı
  5. G

Yardım HyperX Cloud Alpha alacağım kullanan var mı?

HyperX Cloud Alpha wirelles alacağım arkadaşlar, kullanan var mı veya kulaklık fiyatına daha iyi bir öneri yapabilecek olan var mı?
  6. G

Yardım 3500 TL'ye kadar kulaklık önerisi?

FPS oyunları için ve ev içerisinde kullanım amaçlı ( hem ps5 hem pc için ) bluetoothlu kulaklık ve mikrofonu güzel olan kulaklık önerisi yapar mısınız. RGB delisi değilim. Olursa olur olmazsa sorun değil kalite benim için önemli.
  7. G

Yardım 3500 TL'ye kadar kulaklık önerisi

FPS oyunları için ve ev içerisinde kullanım amaçlı ( hem ps5 hem pc için ) bluetoothlu kulaklık ve mikrofonu güzel olan kulaklık önerisi yapar mısınız. RGB delisi değilim. Olursa olur olmazsa sorun değil kalite benim için önemli.
  8. G

Kulaklık siparişi vereceğim yardım lütfen

Merhaba iyi forumlar bugün kulaklık siparişi vereceğim 4 kulaklık arasında kaldım yardımcı olur musunuz Cs Go - Valorant - Darkorbit youtube ve discord aktif olarak kullanıyorum. Bluetoohtlu olması benim için önemli kablo fazlalğından kurtulmak istiyorum. 4 adet kulaklık arasında kaldım...
  9. G

Kulaklık önerisi lütfen

Arkadaşlar merhaba bugün bir konu açmıştım bir kaç kulaklık önerisi geldi araştırdım hepsinde gayet iyi yorumlar var ancak 3 kulaklık araısnda kala kaldım, kullanan varsa deneyimleyebilirler mi lütfen yardımınıza ihtiyacım var...
  10. G

Kulaklık tercihi için yardım lütfen

Arkadaşlar merhaba bugün bir konu açmıştım bir kaç kulaklık önerisi geldi araştırdım hepsinde gayet iyi yorumlar var ancak 3 kulaklık araısnda kala kaldım, kullanan varsa deneyimleyebilirler mi lütfen yardımınıza ihtiyacım var...
  11. G

Kulaklık önerisi lütfen

Arkadaşlar merhaba, kulaklık arıyorum her türlü oyunu oynuyorum. Özellikle valorant cs go darkorbit hogwarts tarzı oyunlar oynuyorum discord ve youtube kullanıyorum aktif olarak. Bütçe olarak sıkıntım yok ama çok abartılmadan hem kablolu hem kablosuz mikrofon seviyesi uzun ve kaliteli ses...
  12. G

RAMPAGE FURY X kullanan yardım lütfen

Arkadaşlar rampage fury x satın aldım elime ulaştı wirelles ile 4/4lük çalışıyor fakat kabloyu takınca seste değişiklik ve mikrofondan sesim gitmiyor daha önce bu sorunla ilgili hata alan oldumu yardımcı olurmusunuz lütfen
Top Bottom