Arama sonuçları: *

1. azvae

Fury x vs C.Void hangisi?

Rampage Fury X 7.1 VS Corsair Void Elite 7.1 sizce hangisi ikisi kulaklık arasında kaldım bütçe 700TL.
  2. azvae

Rampage FURY X veya 700 TL bütçe kulaklık önerisi?

Rampage FURY X 7.1 uzun süre kullanan biri yorum yapabilir mi? açılan konulara baktım çoğunlukla övgü ile bahsedilmiş ama sponsor pazarlama gibi geldi kötü yanlarından bahseden yok James Donkey 712 alırken böyle yorumlara denk gelip almıştım ama şu an hiç memnun değilim uzun kullanım olduğu...
  3. azvae

700 TL FPS oyunları için Kulaklık önerisi

Başlıkta belirtiğim gibi FPS(valorant,csgo,r6,tarkov)gibi oyunlar için kullanacağım kulaklık önerisi istiyorum. Discord üzerinden 4-5 arkadaş oynadığım için mikrofon kalitesi önemli.
  4. azvae

700 TL FPS oyunları için Kulaklık önerisi

Başlıkta belirtiğim gibi FPS(valorant,csgo,r6,tarkov)gibi oyunlar için kullanacağım kulaklık önerisi istiyorum. Discord üzerinden 4-5 arkadaş oynadığım için mikrofon kalitesi önemli.
  5. azvae

Valorant FPS oyunlar için kulaklık önerisi

Max bütçe 586 TL FPS oyunlar için kulaklık alacağım yılbaşı indirimlerini bekleyebilirim önerilerinizi bekliyorum.
  6. azvae

Rampage RM-K60 drop plus pad

Drop plus modelinin PAD kısmını nereden temin edebiliriz ?
  7. azvae

Corsair hs60 Pro discord ses sorunu

Corsair hs60 Pro kulaklığını almayı düşünüyorum lakin daha önce corsair hs 50 modelini almış ve discord üzerinde arkadaşlarım ile konuşurken oyun/müzik sesinin gitme sorununu yaşamıştım kulaklığı kullanan bu sorunu nasıl çözeceğini bilen var mı ona göre kulaklığı sipariş edeceğim? * Asrock...
  8. azvae

600 TL valorant için Kulaklık önerisi?

Merhaba,Şu an James Donkey 712 kulaklığını kullanıyorum kulak kısmı belli bir süre sonra acıttığı ve ses kalitesinin kötü olmasından kulağı tırmalaması sebebi ile yeni kulaklık alacağım. FPS oyunlara ağırlık veriyorum Valorant oynuyorum o yüzden öneri yaparken bu yönde yaparsanız sevinirim. Not...
Top Bottom