Arama sonuçları: *

1. Bulkyapanobez

Spor İçin Kulak Üstü Kulaklık

600 TL civarında günlük kullanım için 2. El veya 0 kulaklık önerisi arıyorum bass tonlamalari yüksek olması benim için gayet yeterli mikrofon kalitesi kusursuz olmak zorunda değil çok görüşme yapacağımı sanmıyorum
  2. Bulkyapanobez

Öneri Kulak üstü BASS için kulaklık önerisi

İyi günler 600 TL bütçe ile kulak üstü kulaklık arıyorum özellikle bass tonlarının düzgün şekilde verebilecek herhani bir kulaklık modu güzel olur. Daha önceden JBL 500Bt kullandım gayet güzeldi fakat belki daha iyisi vardır diye bu konuyu açtım.
  3. Bulkyapanobez

Çözüldü✓ Kasamda elektrik kaçağı var sanırım

Monofiyat MF 0159 model kulaklığı kullanıyorum,pc format attıtan sonra cızırtı gelmeye başladı ben de sorunu incelemeye başladım. Fakat enterasan şekilde elimi herhangi bir usb girişine veya kasaya dokundurduğumda cızırtı sesi gidiyor. Nedir bu sorun ve çözümü 1650473022 @DA_mødları_çok_iyi...
  4. Bulkyapanobez

Çözüldü✓ Edifier tws nb2 pro alınır mı ?

Yakın zamanda hem disarda hem de Xbox da kullanabileceğim bir kulaklık arıyorum,bu modeli tavsiye ettiler fakat model hakkında pek bilgim yok
  5. Bulkyapanobez

1000 TL Kulaklık önerisi (Xbox-Android)

Hem Xbox da kullanacahim hem de telefonda kullanabileceğim kulaklık arıyorum. Niyetimde edifier tws 2 pro var mikrofon olsun ses olsun bayağı övüldü fakat daha iyisi bulunabilir mantığı ile konuyu açtım, teşekürler.
  6. Bulkyapanobez

Öneri 500 TL oyuncu kulaklığı önerisi

500 TL bandında FPS oyunları için kulaklık önerisi arıyorum. Tasarım olarak güzel olursa daha güzel olur.
  7. Bulkyapanobez

Öneri Müzik için kulak içi Bluetooth kulaklık

İyi günler, müzik dinlemek için Bluetooth bir kulaklık arıyorum. Bass sesleri benim için ön planda olduğu için ona göre öneriler çok daha yararıma olur, teşekkürler. Ve
  8. Bulkyapanobez

Öneri Su geçirmez bluetooth kulaklık

Kulağıma düzgün oturması ve terlemeye karşı dayanklı bi kulaklık arıyorum bass sesleri çok önemli,teşekkürler.
  9. Bulkyapanobez

Airpods u Android'de kullanma

Telefonum xioami poco x3 NFC fakat airpods Pro almak istiyorum. Merak ettiğim şey airpods da kullanamadığım bir özellik, ses kalitesinde düşme, ekolayzır gibi şeylerde sıkıntı yaratır mı ?
Top Bottom