Arama sonuçları: *

1. METSHEESH

Razer Opus X alınır mı?

https://pckolik.com/urun/razer-opus-x-mercury-kablosuz-gaming-kulaklik-2/?ref=akakce&v=1.53.2 Dışarıda kullanmak için almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı?
  2. METSHEESH

1600TL Hem oyun hem müzik kulaklığı önerebilir misiniz?

Selam arkadaşlar hem oyun hem müzik için kulaklık arıyorum bütçe 1600 TL. Dışarıda da kullanacağım için tasarımı güzel olmalı kaba durmamalı.
  3. METSHEESH

Arctis 7 vs Arctis Pro

Selam arkadaşlar hangisi daha iyidir?
  4. METSHEESH

Delta S vs G733 vs Virtuoso vs G Pro X

Selam arkadaşlar hangi kulaklık daha iyidir hangisini önerirsiniz? Asus rog delta s Logitech g733 corsair virtuoso logitech g pro x çok müzik dinlerim ve çok cs oynarım
  5. METSHEESH

Asus ROG Delta S Alınır Mı?

Selam arkadaşlar amazon japonya 20000 yen kuponum var bu kulaklığı almayı düşünüyorum 250 TL'ye geliyor şuan fury x kullanıyorum sizce geçmeye değer mi yoksa kuponu farklı şeylere mi kullanmalıyım?
  6. METSHEESH

Fury-X vs Arctis 5..

Selam arkadaşlar fury x kullanıyorum arctis 5 e geçsem çok bir şey farkeder mi arctis serisine çok kötü diyorlar
  7. METSHEESH

200 TL Bluetooth Kulaklık Önerisi

Selam arkadaşlar bluetoothlu kulakiçi kulaklık önerebilir misiniz?
  8. METSHEESH

Fury X vs Hs60 Pro Hangisi daha iyi

Selam arkadaşlar sizce hangisi daha iyi fiyata stoğa bakmayın sadece karşılaştırabilir misiniz
  9. METSHEESH

Fury-X Çok Ses Kaçırıyor

Merhaba arkadaşlar fury x çok ses kaçırıyor ne yapabilirim %50 seste bile şarkı dinleyemiyorum çok kaçırıyor sesi fulleyince hoparlör olarak kullanıyorum yan odadakiler bile duyuyor
  10. METSHEESH

Fury-X Vs Drop Plus ......

Merhaba Arkadaşlar Ben Drop Plus Alıcaktım Babam 18 Gün Sonra Maaş Alacak Sizce 18 Gün Bekleyip Fury-X mi Alayım Şimdi Drop Plus mu Alayım fury x 4 tane kalmış 18 günde biter mi?
Top Bottom