Arama sonuçları: *

1. McQueen95

Bu ürün mikrofonumu düzeltir mi ?

Arkadaşlar 1 hafta önce steelseries Nova 1 almıştım geldiğinde SS GG uygulamasında engine bölümünde bu kulaklığın çalışmadığını gördüm (ki bazı modeller desteklemiyormuş bakmadan almışım ben de ) iade etmek te istemiyorum ama bu kulaklığın girişi 2 tane 3.5mm jak ve benim pcde ses kartı yok...
  2. McQueen95

SS Nova 1 Mi̇krofon Sorunu

Arkadaşlar pcyi ilk dizdiğimde 2021 ocak ayında kulaklık olarak James Donkey 711 aldım iyiydi hoştu son 5 6 aydır mici çok kötüydü oyunda dalga geçiyorlardı ve sürekli zorbalanıyordum buzdolabından mı konusuyosun falan diye :( ben de gittim steelseries nova 1 siparişi verdim ve dün geldi. Sonra...
  3. McQueen95

bu kulaklıkların farkı ne ?

Nova 1 almak istiyodum arkadaslar itopyaya baktım aynı kulaklık farklı fiyatlarda var hic de dikkat etmedim gittim direkt 1.119 tl olanı siparis verdim de bunların bi farkı var mı fiyatları neden farklı
  4. McQueen95

F/p Kulaklık Öneri̇si̇

Arkadaşlar geçen sene birinin lafına uyup James Donkey 711 aldım şuan oyunlarda discordda vesaire millet buzdolabından mı konuşuyorsun gibisinden cümleler kuruyor şuanki piyasada F/P olarak önerebileceğiniz öncelik mikrofonu kaliteli olan kulaklıklar önerebilir misiniz bütce max 2000
  5. McQueen95

pcyi kapadıktan sonra kulaklığın ışığı sönmüyor

James Donkey 711 kullanıyorum pcyi kapatınca kulaklığın ışıkları hala yanıyor arkadan power tuşunu kapatıyorum yine sönmüyor nasıl söndürürüm ben bunu
Top Bottom