Arama sonuçları: *

1. zoytrk

800 tl ye kraken te alınır mı alternatifleri var mıdır?

Arkadaşlar 800 tl ye kraken te alınır mı? alınmaz ise o bütçedeki alternatifler ne olur.
  2. zoytrk

Yardım 400 TL bütçe ile 2 adet kulaklık önerisi (1tane ses kartsız 1 tane usb ses kartlı)

Arkadaşlar bütçem 400 tl 2 adet kulaklık önerisinde bulunmanızı rica ediyorum. Drop plus Önermeyin kötü olduğundan değil stok bulamamdan dolayı. 1 adet usb ses kartlı 1 adet ses kartsız kulaklık önerir misiniz?. Yayıncılıkla uğraşacağım bu yüzden mikrofonu iyi olmalı. (Genellikle fps oyunu...
  3. zoytrk

700 800 tl kulaklık önerisi

arkadaşlar mikrofonu güzel ses kalitesi mükemmel oyun için ideal kulaklık önerir misiniz? fury x in mikrofonunu beğenmedim önermeyin lütfen. cevaplar için şimdiden teşekkürler
  4. zoytrk

Öneri 700 TL bütçem var mikrofonu ve ses kalitesi iyi olan kulaklık önerisi

Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar. Uzun ömürlü mikrofonu ve ses kalitesi güzel olan kulaklık önerisi yapabilir misiniz? yayıncılık ve oyun için kullanacağım 7.1 takıntım yok stereo da olabilir. şimdiden teşekkürler
  5. zoytrk

500tl bütçe kulaklık önerisi

500 tl bütçem var şu anki piyasa fiyatına göre kulaklık önerisi bekliyorum. mikrofonu güzel (yayında kullanılabilecek) ses seviyesi yüksek uzun ömürlü olursa güzel olur. şimdiden teşekkürler.
  6. zoytrk

Yardım 400 tl kulaklık önerisi

Arkadaşlar bütçem belli 400 tl yi aşamıyorum mikrofonu güzel müzik sesini almayan 7.1 aradığım özellikler bu aklımda gamepower mei var ama kesin olarak emin değilim önerilerinizi bekliyorum
Top Bottom