Arama sonuçları: *

1. cakaresul

Yardım Samsung Galaxy Buds2 Pro Alacağım, En Uygun Nasıl Alabilirim?

Öğrenci indirimi ile samsungun kendi sitesinden denedim 4.2k'ya falan düşüyor ama piyasaya göre yine pahalı. Daha uyguna alabileceğim bir site var mı? İndirim kuponu vs. olan? Şimdiden teşekkürler
  2. cakaresul

Öneri Bluetooth kulaklık önerir misiniz?

Bütçe 2-3k arası
  3. cakaresul

Öneri Kulaklık önerir misiniz??

Bu alınır mi? Veya bu fiyata alternatif var mı? şimdiden teşekkür ederim...
  4. cakaresul

Öneri Kulak içi kablosuz kulaklik önerisi

Arkadaşlar merhaba, aradığım özellikler şunlar; Yuvarlak olan tarzda sevmiyorum, airpods tarzında ucun olursa güzel olur(bilmem anlatabildim mi) Gürültü önleyici olsun *Bu iki özelliğin olduğu kulaklıklar da 2kya kadar bütçem var, şimdiden teşekkürler
  5. cakaresul

Logitech X Pro Superlight Kulaklık Beyazı var mı?

Soru başlıkta
  6. cakaresul

Öneri 3 4k Bütçe Kablosuz Gaming Kulaklık Önerisi

Arkadaşlar merhaba, Başlıkta belirttiğim gibi kulaklık alacağım öneri yapar mısınız?
  7. cakaresul

Yardım Airpods 2. Nesil ve Telefon Uyumsuzluğu

Arkadaşlar telefonum Redmi Note 7, Kulaklığım Airpods 2. nesil. Kulaklığı telefonuma bağladığım zaman kulaklıktan tam performans alamıyorum. Sesi fullememe rağmen ses sanki yarısı kadar anca çıkıyor. Telefonuma başka kulaklık bağladığım zaman problem olmuyor. Aynı şekilde kulaklığı da başka...
  8. cakaresul

Öneri Bluetooth Kulaklık Önerisi

Kulak içi dışı çok farketmez, sadece görüntü olarak airpods gibi olsun istiyorum(yuvarlak tasarım veya daha farklısı çok hoşuma gitmiyor narin ve airpods tarzı olursa daha iyi) Mikrofon kalitesi 300-500 tllikler gibi ortamda ki bütün sesi almazsa, gürültü engelleyici olursa çok iyi ses kalitesi...
  9. cakaresul

200TL bandında alınır mı?

https://www.hepsiburada.com/gamepower-magnus-v2-siyah-3-5mm-rgb-oyuncu-kulaklik-p-HBV00000A503N çok özellik aramıyoruz bütçe yok 200 lira bandında bu iyi midir sizce daha iyileri var mıdır? ben bunu kullanıyorum zamanında incehesaptan 1 tl ye almıştım :) şimdi bir tane daha almak gerekiyor 200...
Top Bottom