Arama sonuçları: *

1. FOXN FOR WİN

Yardım LOGİTECH G29 Alınır mı ?

Arkadaşlar Sizce G29+shifter Alıyımmı alırsam oynayacağım oyunlar F1 2022 Asetto Ets 2 Dirt Serisi Nfs Forza 5 Nascar. Veya bunun yerine Ps5 Kol ve ps4 kol mu alayım ? alacağım şeye birşeyler de ekleyebilirsiniz aklınıza gelen işe yarayan
  2. FOXN FOR WİN

Yardım ETS 2 direksiyon sağ sol yapması

hızlarınca böyle oluyor bunun nedenini bilen varmı ?
  3. FOXN FOR WİN

Yardım G29 Kullananlar bir bakabilir mi ?

Arkadaşlar merhaba g29 aldım 5 gün önce ve her oyunda normal iken etsde ben yay merkezi kilidini %20 ye ayarlıyorum ama oyuna girip titreşimi açtığımda 0 oluyor kendiliğinden gidiyor yani ne yapabilrim öğretecek olan arkadaşlar varsa discordum : FOXN#7854
  4. FOXN FOR WİN

Yardım G29 Hassasiyet değişmiyor ? !

Arkadşlar merhaba ilk önce eski programı yüklemiştim onda sorunsuzca oynarken sonra format atmam gerekti sonra farkettim ki g hub diye yeni bir driveri varmış direksiyonun neyse kurdum ötekini kaldırdım bi anda direksiyonun hassasiyeti falan gitti şuan ne yapsam da değiştiremiyorum kendi...
  5. FOXN FOR WİN

Yardım g29 hangi driverile kullanmalıyım

Arkadaşlar merhaba 2 tane driveri var var da 2 sini de yükleyip ayarları bozdum galiba direksiyon çevriliyor ama zor çevriliyor hassasiyeti düşürdüğümde ise etki etmiyorikisinden de deniyorum ama yapamıyorum nasıl sıfırlayabilirim direksiyonu
  6. FOXN FOR WİN

G29 Sıfır Mı alınır Yoksa 2.el Mi ?

Arkadaşlar Sizce sıfır mı alınmalı yoksa 2.el mi ? 2.elleri bunlar var : https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-aksesuar-logitech-g29-temiz-sadece-test-icin-kullanilmistir-895923909/detay/ 2...
  7. FOXN FOR WİN

Yardım XBOX GAMEPADLERİ ÇİN ÜRETİMİ Mİ ?

arkadaşlar media mark ve diğer satıcılarda baktığımda çin menşei yazıyor'da kalitesiz mal değilmidir çin üretimleri ? 850 tl verip çin üretimi almak saçma deilmi ?
  8. FOXN FOR WİN

xbox kolu 4 yeşil ışık Yanıyor

Arkadaşlar biraz oynadım 360 kolu kablolu ama 4 ışık yanıp ssönüyor neden acaba ?
Top Bottom