Arama sonuçları: *

1. I

Yeni hoparlör tek taraftan ses veriyor

Arkadaşlar merhaba. Hoparlör aldım fakat tek tarafından ses gelmiyordu sonra kuzenime götürdüm elektrikçi fakat bilgisayara taktı çalıştı Allah Allah dedim sonra eve götürdüm kasanın arkasında ki jack girişi yeşile taktım yine tek taraftan ses geliyor sebebini bilen varmı
  2. I

Crown Micro CMS-1003 ses gelmiyor

Arkadaşlar merhaba. Crown Micro Cms-1003-7 Aydınlatmalı 5wx2 10w Usb 3.5mm 65db Speaker 1 1 Hoparlör Fiyatı, Yorumları - Trendyol Bu ürünü aldım sesini açıp kapattığım hoparlörden ses gelmiyor. Acaba ürün mü öyle, bozuk mu geldi?
  3. I

250-350 TL Hoparlör tavsiyesi

Herkese merhaba. Youtube, film, müzik tarzı işler için günlük hayatta kullanabileceğim uygun bir hoparlör arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum
  4. I

Giriş seviyesi için hoparlör tavisyesi

Arkadaşlar merhaba. Video film izlemek için f/p hoparlör arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum
  5. I

F/P Hoparlör önerisi

Arkadaşlar Merhaba. F/P ürünü olarak Bir hoparlör bekliyorum.
  6. I

Bilgisayar için hoparlör tavsiyesi

Arkadaşlar merhaba. Hoparlör arıyorum fakat bu konuda hiç bilgim yok sadece evde müzik ve kurs dinleyebileceğim bir Hoparlör arıyorum fiyat konusunda ise bilmediğim için veremiyorum eğer mümkünse ucuzdan pahalıya doğru almamı tavsiye ettiğiniz ürünler varsa bekliyorum.
  7. I

0 gelen kulaklığın sağ tarafından ses gelmiyor

arkadaşlar merhaba yeni sitemle beraber gelen kulaklık çalışmıyor fakat telefonda çalışıyor. sistemi yeni aldığım için anakart biosunu güncelleyemedim acaba ondan yapar mı?
Top Bottom