Arama sonuçları: *

1. B

18-21k Arası laptop önerisi

Merhaba arkdaşlar laptop önerisi lazım fiyat aralığım başlıkta. https://www.hepsiburada.com/casper-excalibur-g770-1245-bvh0x-b-intel-core-i5-12450h-16-gb-ram-500-gb-ssd-4gb-gtx-1650-freedos-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00002Z4CKU...
  2. B

Laptop Ekran kartı watt değeri

Merhaba arkadaşlar bu 3 laptop'dan birini almayı düşünüyorum ama bu ekran kartlarının watt değerleri nedir nasıl öğrenebilirim hangisini almaylıyım sizce hp yada asus olabilir önerebileceğiniz varsa eğer bu fiyat bandında yada bu laptoplardan birini önerebilir misiniz?...
  3. B

Asus tuf serisi 2.el laptop

Merhaba arkadaşlar bir yakınımda Asus tuf gaming FX505GD i5-8300h 16 gb ram 256 gb ssd +1 tb hdd ekran kartı gtx 1050 15,6 inç full hd laptop garantili ne kadar fiyata alabilirim sahibindene baktım 8 ile 10 bin lira arası birde 10 bin liraya bundan daha iyi bir laptop önerisi olan varmı acaba...
  4. B

Laptop seçimi yardım lazım ?

Merhaba arkadaşlar bütçem 6k bana laptop önerisi verebilecek varmı ben bunları buldum yapacağım işlemler öğrenciye gidecek bir laptop olacak oyun olarak oynamayı çok düşünmüyorum. Ayrıcı bu benim bulduğum laptoplarda ısınma problemleri varmı ...
Top Bottom