Arama sonuçları: *

1. cr4ck

Öneri Maksimum 10k laptop önerilerinizi bekliyorum

Nadiren oyun oynayacağım, uzun süre şarjı giden ve iyi bir soğutmaya sahip laptop bakıyorum.
  2. cr4ck

Öneri Acer swift 3 vs Huawei D15

https://www.akakce.com/laptop-notebook/en-ucuz-acer-swift-3-sf314-43-nx-ab1ey-002-ryzen-5-5500u-8-gb-512-gb-ssd-radeon-graphics-14-full-hd-notebook-fiyati,1729960306.html...
  3. cr4ck

Öneri Huawei D15 r5 mi yoksa başka bir laptop mu?

Önerilere açığım, fiyat max 8 binlerde olursa güzel olur. Teşekkürler. https://www.akakce.com/laptop-notebook/en-ucuz-huawei-matebook-d15-ryzen-5-5500u-8-gb-512-gb-ssd-radeon-graphics-15-6-full-hd-notebook-fiyati,1659206756.html
  4. cr4ck

Öneri Max 7-8 bin bandında laptop önerisi

Max 7-8k olacak şekilde ısınmayan, şarjı uzun süre giden bir laptop arıyorum. Çok nadiren oyun oynayabilirim. (minecraft, terraria, cs gibisiniden) Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.
  5. cr4ck

8500'e laptop önerisi

Bu fiyat civarında hem üni hem oyun için önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler. @Barış Yalçın
  6. cr4ck

10-16k arası laptop önerisi

Selamlar belirttiğim fiyat aralığında (10k-16k) sorun yaşatmayacak bir laptop almayı düşünüyorum. Bütçem kesin olmadığı için bu fiyat aralığını verdim. Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler.
  7. cr4ck

13k civarı laptop önerisi

Duruma göre bütçe biraz aşılabilir (çok fazla olmazsa sevinirim). -Çoğu yerde Monster güneşten daha sıcak diye duydum. -Gamegaraj laptopları alınır mı? (Örneğin Tracer model laptopları)
  8. cr4ck

30k'lık laptop önerisi

Arkadaş birkaç ay sonra laptop alacak üniversiteye gideceği için kasa almak istemiyor. Şu anlık bir fikir oluşsun diye önerdiklerinize bakmak istedim. Msi marka olursa daha iyi olur, msi haricilere de tabii ki açığım. Bu arada illa 30k olmasına gerek yok daha uyguna bulursanız uzun süre sağlam...
  9. cr4ck

11000 bütçeye sıfır laptop önerisi

vatan, mediamarkt, teknosa gibi mağazalardan olursa daha iyi olur.
  10. cr4ck

Casper Excalibur g770 vs Hp pavilion

Arkadaşım için laptop alıyoruz hangisi daha iyi? casper vs hp pavilion (link koydum) casper özelleştirme ile aynı paraya denk geliyor neredeyse hangisi daha iyidir?
Top Bottom