Arama sonuçları: *

1. pLowstone

Max 35.000 TL laptop önerisi

Arkadaşıma Gaming laptop almak istiyoruz maksimum bütçe 35k ama 30 da olsa olur F/P bir model arıyoruz piyasayı bilmediğim için konu açtım en iyisi hangileri ise önerileri bekliyorum. Kronik sorunlu olmayacak, uzun ömürlü ve ısınma sorunu veya performans sorunu kesinlikle olmamalı. Öneriler için...
  2. pLowstone

17.000 TL çizim uygulamaları için laptop önerisi

Merhaba arkadaşlar, arkadaşım laptop almayı düşünüyor oyun falan oynanmayacak. Delme ve patlatma için kullanılan çizim programlarını kullanacak. -SolidWorks -CNC kodlama ve başka çizim uygulamaları (konuya çok hakim değilim) Isınma, performans düşüklüğü ve kronik sorunu olan bilgisayarları...
  3. pLowstone

Yardım Bu laptop alınır mı acil

https://www.trendyol.com/hp/255-g9-6q8n1es05-ryzen-5-5625u-32gb-512gb-ssd-15-6-fhd-fdos-p-676465167?merchantId=109239&v=tek-ebat&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_urun_listeleme&adjust_tracker=uv21fv4_za1u3cm&adjust_campaign=epey_urun_listeleme Bu laptop alınır mı arkadaşlar acil...
  4. pLowstone

Öneri Laptop tavsiyesi bütçe 20k

Merhaba arkadaşlar, arkadaşıma piyasada ki en F/P laptopu almak istiyorum. Bütçe 20k Max. -Oyun oynanmayacak (belki ortalama oyunlar) -AutoCAD ve benzeri her türlü program rahatça çalıştırabilmesi önemli. -Uzun ömürlü ve dayanıklı olsa, fena olmaz. 1702310902 @Lee-Mi-Hyun @DA_mødları_çok_iyi...
  5. pLowstone

Laptop önerisine ihtiyacım var

Arkadaşlar, arkadaşım laptop almayı planlıyor fakat benim piyasadan uzun süredir haberim yok. Bende size danışmak istedim bilgili kişileri etiketleyip veya bilgili kişiler yorum yapabilirse güzel olur benim için SS'de görünen modelleri istiyormuş sanırım veya başka bir öneri. Kullanım amacı...
  6. pLowstone

Acer nitro an515-55 1660ti Laptop işlemci yükseltilebilir mi?

Merhaba arkadaşlar Laptop'mun işlemcisinden FPS düşmesi sorunu çektiğimi düşünüyorum. Özellikle işlemci ağırlıklı oyunlarda hissediyorum(LoL-CS) gibi ama yükseltilebilir mi diye hiç düşünmedim o yüzden sormak istedim sistemi altta veriyorum eğer yükseltilebilirse hangi işlemci uygundur? Sistem...
  7. pLowstone

Günlük Kullanım ve hafif oyunlar için Laptop Önerisi

Arkadaşlar piyasayı pek bilmiyorum şu an da 15-20 K arası olan en iyi cihazları size sormak istedim günlük kullanım ve hafifte olsa oyunlar için alacağız şu an piyasa içinde alınabilecek en iyileri neyse linklerinizi bekliyorum 15k Olanları da atın 20k olanları da lütfen bakacağım.
  8. pLowstone

Laptop Önerisi bütçe 8500₺

Arkadaşım laptop alacak. Okul için ama oyun da oynanacak genelde: ETS, CS:GO ve GTA gibi oyunlar, yani çok ağır oyunlar yok, sanırım 1650 yeterli olacaktır. Herkesin önerisine açığım en son kendim bakıp karar vereceğim.
  9. pLowstone

7K bütçe Arkadaşıma Laptop önerisi

Arkadaşlar arkadaşıma Bir laptop lazım. Hem oyun oynanacak hem okul için. Programlama yazılım için ve oyun için diyeyim. Max bütçe 7k Daha üstünü önermeyin. Ama siz buna kesinlikle değer dediğiniz bir ürün atarsanız bir değerlendirir belki.
  10. pLowstone

Laptop önerisi ve görüşleriniz

Ben de sonunda bu konuyu açtım :) Arkadaşlar bayağı bir araştırmadan sonra buna karar verdim. Konuyu açmamın sebebi sadece görüşlerinizi almam ve Trendyol mu Hepsiburada mı diye sorabilmek için. Alacağım laptop budur farklı bir görüşü olanlar yazabilirler bütçe sondur, üstü yok. Sorum da...
  11. pLowstone

Asus Tuf ve Ideapad Gaming 3 hakkında bilgi

Arkadaşlar ASUS'ın TUF serisi hakkında pek bilgim yok şu anki gördüğünüz linkte de 1660TI olduğu içi biraz heyecanlandım ama sonra intel işlemcili olması üzdü. ryzen 4600 h olsa alınır gibi duruyor. Onun dışında biliyorsanız bu modelde herhangi bir sorun var mı biraz bakındım da TUF serisinin...
Top Bottom