Arama sonuçları: *

1. uomerlutfi

Yardım RTX 4070 VS 3070 Ti HANGİ LAPTOP TERCİH EDİLMELİDİR?

Arkadaşlar merhaba bu iki cihaz arasında kalındı aradaki fiyat farki 9k civarında ama performans olarak illaki farklar vardır. Genellikle mühendislik programlarında kullanılacak AutoCAD, solidworks gibi. İnternette doğru bilgi bulamadım deneyimleyen yada bilgi sahibi iseniz yardımcı olur...
  2. uomerlutfi

Yardım Klavyesi Aydınlatmalı Laptop Lazım

Arkadaslar merhaba klavyesınde arkadan aydınlatma bulunan bır cıhaz arayısındayım. ortala abutce 10k ama hakkını veren cıhaz olursa yukarı cıkartabılırım butcemi. Ana amaç tasınabilir bir cihaz olması artık kutuk gıbı laptop lardan bıktım. windows bir cihaz arayısındayım. Laptop alma kasa al...
  3. uomerlutfi

Yardım 10K CİVARI TAŞLINABİLİR LAPTOP ÖNERİSİ LAZIM

Merhaba arkadaslar. Msi i5 8300h + 1050ti cihazımı satıp onun bütçesi ile işlemci olarak tatmin edici ve taşınabilir, uzun sarj süresi suna bir cihaz almak istiyorum. önerdiğiniz cihazlar varmıdır. 1678829967 Bu iki cihaz dikkatimi çekti. yakın zamanda kuzenime acer aspire 5 1135g7 + mx450...
  4. uomerlutfi

Yardım HANGİ LAPTOBU ALALIM? Acer laptop mu Dell laptop mu?

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0BMM1XWDQ/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1 https://www.hepsiburada.com/dell-inspiron-3525-3525221u-amd-ryzen-5-5625u-8gb-256gb-ssd-15-6-fhd-ubuntu-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC000039AE1G kız kuzenıme alıcaz ıkı cıhaz arasında kararsız...
  5. uomerlutfi

Yardım i5 1135g7 mx450 vs ryzen5 5625u hangisi alınmalı

arkadaslar kuzenıme yazılıma balasması ve günlük hayatında da kullanabilmesi için alıcaz kendisi kız ve 14 yasında. 2 cihaz arasında kaldım birinci cihaz acer aspire 5 i5 1135g7 mx450 ekran kartı ve w11 ile gelmekte 10750 TL ikinci cihaz dell 120hz ekran ve ryzen 5 5625 u ile gelmekte 9000 TL...
  6. uomerlutfi

Yardım Laptop teknik detay yardım lazım

Arkadaslar asus laptop hakkında ram sayısının kac adet oldugu bilgisine ulasamadım acaba bu bilgiye sahi olan arkadaslar varsa yardımcı olabılırlermı.birde lenovo hakkında ne duusnuyorsunuz sız olsanız ahngı cihazı alırdınız ? 1677784580 up
  7. uomerlutfi

Yardım Bu iki laptopdan hangisini almamızı önersiniz

Arkadaslar kuzenim (14) yazılım öğrenmesi için laptop alıcaz ama karar veremedım hangısını alalım. Kendiis yurtta kalıyor . i5 1135g7 tekli ve çoklu çekirdek performansı olarak cok daha iyi. ama aspire 7 nin de gtx 1650 ekran kartı avantajı var. karar veremedik...
  8. uomerlutfi

Yardım Çizim ve Render için hangi Laptobu alayım?

arkadaslar autocad gibi progralmlarda kullanmak iin bu iki cihaz arasından hangiisni almamızı önerirsiniz ? daha iyi cihazlar varsa bu fiyata önerilerinizi bekliyoruz. işlemci gücü bizim için öneli...
  9. uomerlutfi

Yardım 11K MAX YAZILIM İÇİN LAPTOP ÖNERİSİ GEREKLİ

Arkadasalr max 11k ya yazılım öğrenmek içn laptop alıcaz kuzenime . bir kaç model baktım ama sizlerinde önerilerine açığım
  10. uomerlutfi

Yardım max 21k autocad için intel laptop önerisi gerekli

arkadaslar bir arkadasım autocad gibi programlar kullanmak için laptop almayı dusunuyor. bu tarz programların ıslemcıyı kullandıklarını render da ekran kartı kullandıgını bılıyorum . işlemcisi iyi bir cıhaz arıyoruz tavsıyelerınızı beklerım
  11. uomerlutfi

Yardım DDR5 12500H VS DDR4 12500H

Arkadaslar merhaba ıkı cıhaz arasında kaldık ama bızım dıkkatımızı ceken nokta ddr4 altyapıda cıhaz ıle ddr5 alt yapıdakı cıhazın performans farkı olucak. ekran kartı 75w ekran kartı 95w şimdi bu ıkı vıhaz arasındakı ram farkını saymazsak ra upgarde edılecek ddr4 ve ddr5 olmalarından dolayı...
  12. uomerlutfi

Yardım 12500H VS 6600H hangi cihaz alınmalı ?

Merhaba arkadaslar bu ıkı cıhaz arasından bırnı satın alıcaz arkadasım ıcın. Bilgisayar Mühendisiyiz. işlemci teknolojılerıne baktıgımızda ıkısıde ddr5 ama i5 4+8 core 16 thread olması cok daha ıyı olucakmıs gıbı bır beklentıye sokuyor lakın oyunlarda vs %3-5 cıvarında daha ıyı yada aynı fps...
  13. uomerlutfi

Huawei MateBook 14 Ryzen 5 4600H AUTOCAD performansı nasıldır

merhabalar arkadaslar kuzenıme autocad işleri için tasıanbılır sık bi mdoel bakıyoruz bu işlemci tek basına autocad ıcın nasıl bır performans verir
  14. uomerlutfi

MSI Bravo 15 / RYZEN 7 4800H + RX5500M bu fiyatta tercih edilir mi? GPU performansı nasıldır?

Merhaba lar bu model bu fiyatlandırmada tercih edilirmi ayriyetten ekran kartının poerformansı olarak dusuncelerınız nelerdır
  15. uomerlutfi

Yardım bunu almayı dusunuyorum alınır mı?

arkadaslar bu laptop ıcın onerıye ıhtıyacvım var
  16. uomerlutfi

Öneri 5950 TL ACER GAMİNG LAPTOP !

İÇİNDE BULUNDUGUMUZ BU ZAMANDA 599DOLAR+ 174 DOLAR KARGO VE GÜMRÜK ÜCRETLERİ İLE BİRLİKTE 775 DOLAR YANİ 7.68 DOLAR KURU İLE 5952 TL YE GELMEKTEDİR
  17. uomerlutfi

1650 vs 1650ti LAPTOP HANGİSİ ALINMALI

HANGİSİNİ ALMAM DAHA MANTIKLI OLUR ? 900 TL KUPONUM VAR
  18. uomerlutfi

Öneri Amazon.com Uygun Fiyatlı Laptop Önerileri

Merhabalar. Bildiğiniz üzere ülkemizde laptop fiyatları asırı pahalı durumda. alınabilecek seviyede bir laptop 6 bin liradan başlamakta. Bende sizler için amazon.com dan alabileceğiniz 2 adet kaliteli ve performanslı ve de fiyatı gayet uygun laptop lar buldum . Fotoğraflarda modelleri ve...
Top Bottom