Arama sonuçları: *

1. Ş

MSI Modern 15 vs Huawei Matebook D16

Merhaba. Günlük işler ve Office programları için iki bilgisayar arasında kaldım. İki cihazda aynı fiyatadır. Port girişleri aynı olup, ssdleri 512'dir. Matebook D16'da harici ekran kartı olmayıp, 16 Gb Ram özelliği bulunmaktadır. Msi modelinde ise ram 8gb olup mx450 ekran kartı bulunmaktadır...
  2. Ş

HUAWEI MateBook 13 R7 VS Matebook D16

Merhaba. Okul ve günlük işler için bir laptop alacağım. Alacağım bilgisayarı günlük en az 8-10 saat word,excel ve yabancı dil çevirileri için kullanacağım. Huawei markasının 13 ve d16 modelleri arasında hangisini tercih etmeliyim ? Matebook 13 modeli ile birlikte Mouse, ekran, wifi modem...
  3. Ş

Akademik işler için Huawei Matebook D16 vs Macbook Air M1

Merhaba. Tez yazımı gibi akademik işler ve günlük kullanım için iki laptop arasında tercih yapacağım. Oyun oynamak gibi bir niyetim yok. Genellikle büyük mb'lı pdf, word, excell ve çeviri işleri yapacağım. 50-100 gb arası bilgisayara yükleme yapacağım veya taşınabilir harddisk ile sürekli...
  4. Ş

Hangi laptop bana daha uygun olur?

Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir akademik işler (Tez yazma, büyük pdfleri açma, çok sayıda Word, Excel kullanma) ve günlük kullanım için bir bilgisayar arayışındayım. İlk başlarda MacBook almak istedim ancak işletim sisteminin Windows kadar imkan sağlamadığı ve HDMI, enternet girişlerinin...
Top Bottom