Arama sonuçları: *

1. Azexxes

Çözüldü✓ Laptobun bu çıkışı ne işe yarıyor

Laptopta şöyle bi çıkış var bu ne işe yarıyor
  2. Azexxes

Çözüldü✓ Msi bravo 15 çok ısınıyor

Arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır bu laptobu kullanıyorum. 4800h rx 5500m var. Sistem gereksinimi yüksek oyunlara girince işlemci 100 dereceleri görüyor. Fanlar en yüksekte cooler boost açık olmasına rağmen. Laptop soğutucum yok fakat arkasını 4 5 kitapla havaya kaldırdım. Yaklaşık 4 parmak...
  3. Azexxes

Yardım Arkadaşlar acil yardım lazım msi bravo 15 arka kapağı kapanmıyor

Arka kapağının vidalarını sıkıyorum bastırıyorum fakat ince bir cizgi seklinde bosluk kaliyor. Ne yapabilirim.
  4. Azexxes

Yardım msi dragon center kurulmuyor

msi bravo 15 laptopta msi sitesinden dragon center indirdim. kurulum aşamasındayken ileri ileri dedikten sonra hiçbirşey açılmıyor. denetim masasında bakıyorum bireşy de kurulmamış yardımcı olacak var mı
  5. Azexxes

Msi bravo 15 hangi driverları indirmeliyim

Arkadaşlar şuan ekran kartı için driver indiriyorum. Eksik olan tüm driverları nereden görebilirim. Bilen varsa yazabilir mi
  6. Azexxes

Çözüldü✓ Laptoba win kurarken yardım

Arkadaşlar şuan yeni aldığım laptoba win kurarken icindeki diski driver cd diye ayirmislar acaba driverlari diski bolup öyle göndermiş olabilirler mi yoksa ben o bölümü sileyim mi?
  7. Azexxes

Telefon kendi kendine mesaj atıyor

Arkadașlar annemin telefonu redmi note 8 ilk defa böyle birșey görüyorum dün telefon yanımızdayken annemin telefonunu teyzem babam halam herkes aramıș ama bizde hiç gözükmüyor telefon kendisi onlara șuan müsait değilim bașka zaman konușalım diye mesaj atmıș bugün tekrar onlarla konușunca dediler...
Top Bottom