Arama sonuçları: *

1. RevanKılıçdaroğulları

Asus Tuf a15 2023 Garanti

Arkadaşlar laptopda ssd ve ram yükseltmesi için kapak açma vs izni var açtım samsung 870 evo plus takmak için vidalar aşırı servestti ama ssd yerine taktıkları vidayı öyle bir sıkmışlarki malesef yalama oldu garantisi gitmiş midir? Yarın bilgisayarcıda lehim vs yaptırıp vidayı çıkarttırıp yeni...
  2. RevanKılıçdaroğulları

Amd Ryzen 9 7940hs Driver yok

Amd bu işlemciyi driver olmadan niye satıyor arkadaş 3 4 gündür şu işlemciyle uğraşıyorum armoury crateden ayarlasam aşırı ısınıyor windowsdan ayarlasam yeterince ayar açık olmadığı fan ayarları turbo mod gibi şeylere müdahale edemiyorum sadece mhz ayarlayabiliyorum turbo e fan ayarlarına...
  3. RevanKılıçdaroğulları

Asus Tuf A15 2023 Isı Değerleri

Arkadaşlar bu laptopu yeni aldım cp2077 de denedim laptop modellerine göre fps değerleri normal ama ısı değerleri çok yüksek laptoplar için normalde sayılır gerçi ama işlemcinin watt değerleri çok yükselip artıyor bundan ötürü ısınması gereksiz yükseliyor aşağıya rsimler ekleyeceğim hangi...
  4. RevanKılıçdaroğulları

Ekran Yenileme Hızı Yükselmiyor

Hepsiburada üzerinden Asus Tuf A15 FA507XI lp013 model pc aldım. Asus sitesi üzerinden kurabildiğim tüm driverları kurdum windowsu etkinleştirdim. Ancak ekran yenileme hızı 65 hz den yukarı çıkmıyor nasıl ayarlayacağım çözemedim bir türlü Kendisine ait bir uygulamada yok misal Monster ın...
Top Bottom