Arama sonuçları: *

1. cr4ck

3 günlük Acer Swift 3'te ekran kararması yaşıyorum

Hepsiburada üzerinden almıştım. Her pcyi açtığımda 20 dakika içerisinde ekran birkaç kere gidip geliyor. Nedeni ne olabilir? Servise yollamayı düşünüyorum.
  2. cr4ck

Yardım Acer Swift 3 internete bağlanamıyorum.

Kurulum sırasında wifi seçme menüsünde hiçbir wifi gözükmüyordu. Bağlanmadan kurulum yapayım dedim, şu an kurulum bitti. Fakat sağ alt sekmede sadece uçak modu gözüküyor. Windows sorun giderici de "Windows ağ bağdaştırıcınız için bir sürücü bulamadı" yazıyor. Ne yapmam lazım?
  3. cr4ck

Yardım r5 5500u mu yoksa i5 1135G7 mi?

Render ve benzeri şeylerde ryzen'in daha iyi olduğu bir gerçek fakat oyunlarda 10 dereceye yakın bir fark var. 1135G7'nin derecesi 60'larda gezinirken, 5500u 70'leri geçtiği oluyor. Bu bir sıkıntı yaratır mı? Tereddütte kaldım. Almak istediğim model Acer Swift 3 SF314-43
  4. cr4ck

İphone 7 hücresel güncelleme başarısız

Arkadaşın güncellemesi yarıda kesildi böyle bir hata veriyor.
  5. cr4ck

Uzantısını değiştirdiğim şeyi silemiyorum

Selamlar normalde bu gördüğünüz şeyin uzantısı mpeg'di bana ogg lazım olduğu için değiştirdim fakat işe yaramadı (sonra başka bir programla değiştirmeyi başardım.) Fakat bu değiştirmiş olduğum halini hiçbir şekilde silemiyorum öylece kaldı. Geri dönüşüme atmaya çalıştığımda hiçbir şey olmuyor...
Top Bottom