Arama sonuçları: *

1. 2Pac

Asus ROG laptop fan hızı ayarlama??

Arkadaslar manuel olarak fan speed ayarlayabiliyor muyuz? Üzerinde fan tuşu var ama o güç modunu değiştiriyor, fan rpm'ini değiştirmiyor. Armoury Crate uygulamasında da ayar göremedim. Yardimci olursaniz sevinirim.
  2. 2Pac

My Asus uygulaması "uzun ömürlü pil modu" işe yarar mı?

Bilgisayar prize bağlı iken bu modu açıyorum. Acaba bu modun pil sağlığı açısından yararı var mıdır yoksa göstermelik mi koymuşlar? Bilgisi olan var mı?
  3. 2Pac

Görev yönetici asla kaldıramadığım uygulama!

Arkadaşlar resimde seçili vaziyette bulunan uygulamanın her türlü yerdeki uzantısını silmeme rağmen hala burada duruyor. Buradan kaldırmam için ne yapmam gerekir? Regedit, Program ekle-kaldır, tüm disklerdeki açık-gizli dosyalar vs. her yoldan kaldırdım ama burada isim olarak durmaya devam...
  4. 2Pac

Hangi Net Framework sürümünü yüklemeliyim?

arkadaşlar win 10 home kulllanıyorum hangi sürümü yüklemeliyim farkediyor mu yoksa direk olarak son sürümü mü indireyim?
  5. 2Pac

Asus Armoury Crate yüklenmede kalıyor!

Sorun başlıkta arkadaşlar çözüm nedir bilen var mi ayrıca aura tuşundan rgb animasyonu vs. değiştiremiyorum sebebi nedir?
  6. 2Pac

Laptop ilk şarj nasıl yapılmalı?

Yeni laptop aldım ilk kez şarj edeceğim öncedenki gibi 12 saat falan şarjda bekletme uygulamaları hâla geçerli mi yoksa %100 olunca çıkartıp kullanabilir miyim? Pil saģlığı için hangisi daha iyi olur?
  7. 2Pac

Linkteki laptopa 3200 mhz ram uyar mı?

https://ty.gl/g7rg5zkir5 Arkadaslar bu laptopu alacagim saticiyla iletisime gectim ramleri 3200 mhz olarak takacak ancak kafama bir soru takildi uyum konusunda sorun yasar miyim veya islemci 3200 mhz destekler mi? Onun haricinde ben bu laptopun driverlerini nerden guncelleyecegim asusun kendi...
  8. 2Pac

Asus Rog Strix G513IH ram markasını nasıl öğrenirim?

https://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-g513ih-hn002-amd-ryzen-7-4800h-8gb-512gb-ssd-gtx-1650-freedos-156-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV000005Q1J2?magaza=Teknorya&url_src=and-product-detail Bu laptopu almayı düşünüyorum çift kanal 2x8 Gb ram takacağım. Raml'erin ayni marka olmasini...
  9. 2Pac

Çözüldü✓ CD'den videoyu nasıl alabilirim?

Arkadaşlar merhaba elimde 2008'den kalma bir CD var. İçinde bir video var ama ekte bulunan görseldeki gibi dosyalar halinde gözüküyor ve CD-ROM'a taktığım anda otomatik olarak video açılıyor. Eğer videoyu kapatıp CD işaretinin üstüne tıklarsam ekteki gibi dosyalar halinde gözüküyor. Bunu nasıl...
  10. 2Pac

Yardım Laptopum otomatik kilitleniyor ve kapanıyor?

Arkadaşlar merhaba benim laptopta şöyle bir sorun ortaya çıktı laptopu açıyorum masaüstü geliyor sonrasında otomatik olarak kilitleniyor yazıyor ve kapanıyor. Sonradında tekrar açtığımda bir sorun olmuyor yani sadece ilk açışımda oluyor. Sizce bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir? Yardımcı...
  11. 2Pac

Çözüldü✓ Revo uninstaller bu sekmede ne yapmalıyım?

Arkadaşlar merhaba Revo uninstaller indirdim ve One Drive programını kaldırıyorum. Kaldırma işlemini yaptım (galiba) ardından bu sayfa çıktı ne yapmam gerekiyor bu kısımda yardımcı olursanız sevinirim. (Konu yanlış başlıktaysa affola nereye açacağımı bilemedim)
Top Bottom