Arama sonuçları: *

1. X

Laptop Durduk Yerde Donuyor

Özellikle son zamanlarda Windows 10 laptopum sürekli donuyor. Açıyorum 5-10 dakika sonra donuyor bazen oyun oynuyorum hiçbir şey olmuyor bir 40-50dk sonra oyundan çıktığımda donuyor. Açılırken bile donduğu oldu. Yani laptop hem boşta hem yük altında kendi kendine donuyor. Donduğunda bekliyorum...
  2. X

Steam PUBG 90 derece ekran kartı

GTX950M, i7-7600HQ ve 8 GB RAM ile Steam PUBG'de 1600x900 çözünürlük Low-orta ayarlarda 50-60 FPS alabiliyorum fakat ekran kartım 89-92 derece aralarında geziyor. Uzun kullanımda sorun olur mu? +85 dereceler tehlikeli olarak söyleniyor ama nasıl soğutabilirim? En az 3 yıldır termal macunu...
  3. X

MSI GP62 6QE LEOPARD PRO turbo fan sorunu

Yaklaşık 1.5-2 senedir kullandığım MSI GP62 6QE LEOPARD PRO laptop (gtx950m 2gb,8gb ram,i7 6700hq) son günlerde turbo fanı durduk yerde çalışmamaya başladı.Normal fan hızı kaç olmalı onu bile bilmiyorum fakat bilgisayardan eskiden çok ses geliyordu fan sesi,artık hiç gelmiyor ama boşta 40 derece...
  4. X

Laptopun Egzozundan Hava Gelmemesi

Laptopumu son 3-4 gündür kullanmıyordum.Her şey normaldi laptopta.Bugün açayım dedim işim düştü.Laptop aşırı ısınıyor.Boşta 70 derece gibi sıcaklıklar var.(Turbo Fan Açıkken).Bir baktım egzozundan hiç hava gelmiyor.Fanında zaten sorun vardı arada bir aşırı cızırtılı ve şiddetli sesler...
  5. X

Gt720m Driver Sorunu

Arkadaşlar tarihi eser olarak sayılabilecek bir ekran kartı. Gt720M ve lanet sürücü olayı.Sitesinden indiriyorum uyumlu değil diyor.Başka sitelerden indirdim sürücüsünü güncel diyor.Asusun sitesinde laptopum yok galiba tarihi eser adı altına girdiğinden kaldırdılar.Nereden bulacağım ben bu...
  6. X

Eski dahili harddiski harici harddisk olarak kullanınca çıkan csgo drop sorunu

Konuyu yanlış yere açtıysam affola şimdiden.Arkadaşlar konu başlığında da yazdığım gibi tarihi eser olarak sayılabilecek bir laptoptan çıkarttığım 5400 rpm harddiski kutuya koyup içine cs:go yükledim oyun genel olarak akıyor fakat arada bir oyun bazen 30-40 saniye bazen 10 saniye...
Top Bottom