Arama sonuçları: *

1. Turabi

Laptop biosda boot status disabled yazıyor nasıl aktif edilir?

Sırf bunun yüzünden valoya falan girilmiyor Secure boot açık bu kapalı diyor
  2. Turabi

Acer nitro 5 ssd görmüyor

Windows'un kurulumunu yaparken ssd yi görmüyor nasıl düzeltilebilir
  3. Turabi

Laptop için acil yardım eder misiniz?

İ5 RTX4060 LENOVO LOQ aldım win10 kurdum içine fakat hiçbir şeyi çalışmadı ne touchpadi ne hoparlörü sonradan tabi hoparlörün driverını buldum ve yükledim o çalıştı ama touchpade hiçbir şey bulamadım ne denediysem olmadı kulaklık taktığımda mikrofonum çalışmadı 1 günde yıldırdı beni sabahtan...
  4. Turabi

Lenovo Loq cihazımda touchpad ve hoparlör çalışmıyor

Ne yaparsam yapayım düzeltemedim sürücü yükledim yine olmadı hem touchpad hem de hoparlör çalışmıyor cihazda anlamadığım bir şekilde bunun çözümü nedir?
  5. Turabi

R5 5500u Laptoplar fivem acar mi

en kotu r5 5500u lu bir laptop alirim diyorum rp sunucusuna girmeyi cok istiyorum oynatir mi bu islemciye sahip laptoplar akici bir sekilde oynayabilir miyim?
  6. Turabi

Bu videodaki fps değerleri doğru mu

Bu işlemcili laptopu kullanan var mı valoda 120 fps alıyor garip geldi bana.
  7. Turabi

Bu cihazin ısınma sorunu mu vardı?

https://www.hepsiburada.com/dell-g515-amd-ryzen-7-4800h-16gb8x2-512gb-ssd-rx5600m-6g-windows-11-home-156-fhd-144hz-tainabilir-bilgisayar-p-HBV00000WAUYT?magaza=BETA+PLUS+TEKNOLOJ%c4%b0&url_src=and-product-detail
  8. Turabi

Laptoplarda marka farkediyor mu

Mesela r5 5600h gtx 1650 8gb ram olan 2 laptop var farklı modeller ya da markalar bunların ikisininde performansı aynı mı olur.
Top Bottom