Arama sonuçları: *

1. C

Yardım i7 14700HX boşta 63 derece

merhaba hp victus bi laptop aldım boşta 60-63 derece arası calisiyor fan sesi nerdeyse hiç gelmiyor sizce bi poblem var mı calişma masasının üstünde kullanıyorum odam odam dada yazın terliyorum balance modundayim işlemcide 0.140 underwold war
  2. C

Yardım laptop 100 dereceye cikiyor

merhaba yeni laptop aldım cinebenchmark testi yaptım single core da 60w sabit te işlemci 100 105 dereceye cikiyor sizce normal mi işlemci i7 14700HX ürünü geri vermelimiyim
  3. C

Yardım laptop şarjda ısınıyor boşta 70 dereceyi göriyor

merhaba bugün yeni bir laptop aldım hp victus 16 sarjda degilken çok ısınmıyor cinebench mark testi attım 60 watta 75 dereceyi geçmedi multi core da 16500 score aldı ama simdi sarja taktım sarjda boştaykeb 70 dereceye kadar cikiyor bunun sebebi nedir acaba ve klavyeden sıcaklık vuriyor işlemci...
  4. C

Yardım intel 14 cü ve 13 cü nesil işlemciler de ki sorun çözülecek mi(laptop)

merhaba arkadaşlar bir intel laptop kestirdim gözüme onu almak istiyorum ama bu sorundan doalyı tedirginim sizce almalımıım
  5. C

Yardım intel işlemci alınır mi

arkadaşlar biliyorsunuz intelin son seri işlemciler cabık boziliyor ben yeni bir laptop alacagım fakat intel almak istiyorum amd workstation için pek performansli olmiyor herkes her kafadan bir ses çikiyor sizde intel 14 cu nesil HX serisi işlemci almak mantıklımı
Top Bottom