Arama sonuçları: *

1. E

Oyun oynarken ses kaynağı kendi kendine değişiyor.

Laptopta oyun oynarken sesler gidip geliyor. Ancak sık sık gidip gelme değil. Ses çok az ve telsizden gelen bir ses gibi geliyor. Kulaklıktan PC sesine aldığımda ses yine kulaklığa geliyor ancak düzeliyor bozulma. Bir kaç dakika sonra yine aynı oluyor yine kaynağı değiştirince düzeliyor...
  2. E

MSI ge66 raider ekranda bir sorun var?

Arkadaşlar 2 gündür ekran bi tuhaf oluyo bişey açıyorum soluk oluyo ekran ışığı, parlaklık artıp azalıyor. sorun var laptopta internette bulamadım nedenini ya da çözümünü. Bileniniz var mı?
  3. E

MSI GE66 RAIDER LIVE UPDATE GÜNCELLEME YAPMIYOR

Arkadaşlar iyi akşamlar laptopu yeni aldım ve bazı şeyler yüklü değil. Live update' e girdim kur seçeneğine bastım downloading yazıyor %0 yazıyor sonra kapanıyor. Herhangi bir güncelleme yapmıyor napmalıyım?
  4. E

MSI GE66 Raider Isınma Sorunu Garanti Sebebi midir?

Arkadaslar bugun msi ge66 raider laptop geldi ve 10dk sonra ısınmaya başladı dragon center dan baktim sadece google açıkken 60 derecelerdeydi. Adaptör de aşırı ısınmıştı garantiye versem düzelir mi? Napmalıyım?
  5. E

Msi laptop ssd yükseltmek

Arkadaşlar iyi günler yeni bir laptop aldım (https://www.atesavm.com/urun/msi-ge66-raider-10sf-289tr-i7-10875h-16gb-ddr4-rtx-2070-gddr6-8gb-512gb-ssd-15-6-240hz-fhd-w10?ref=Cimri&utm_source=Cimri&utm_medium=Cimri&utm_campaign=Cimri-fiyat-karsilastirma) 512gb ssd olması biraz canımı sıktı 512gb...
Top Bottom