Arama sonuçları: *

1. qhawnoid

Yardım Ssd düşük yazma hızı sorunu

Aslında daha önce konu açtım ama yardımcı olan olmadı. Tpm 2.0 açtım daha sonrasında yazma hızım 200-300lere geriledi kapattım hala aynı sonra açıp w11e geçtim hala aynı bilgisayarım dell g5 15 5500 rtx 2060 i7-10750h bios vs hepsi güncel. Okuma hızında sıkıntı yok tek sıkıntı yazmada
  2. qhawnoid

Yardım SSD yazma hızı gözle görülür bir şekilde düştü

W11 denetimi için tpm 2.0ı etkinleştirecektim ve bilgisayarımda aynı görevi gören intel ptt vardı ve bu yüzden bunu açtım. Daha sonra pc açıldığında acayip bi donma vardı meğersem ssd kullanımı sürekli %100müş. Daha sonra ben bu kilidi bir şekilde kaldırdım ve bitlockerı devre dışı bıraktım...
  3. qhawnoid

Yardım 2 gündür Cs:GO fps drop

Normalde Laptopun işlemcisi 100 dereceye kadar performansı yüksek oluyodu ama csgoda fps drop olmuyordu. Son 2 gündür csgoda fps sürekli düşüyo normalde 200-400 fps aldığım oyunda 40ları görüyorum. işleci çok fazla ısınmadan kendini 0.8 gHze kadar çekiyor. Bu olay iki gündür böyle. Ultra...
  4. qhawnoid

Rtx 2060 laptop fps düşmesi

Rtx 2060 Laptopta ultra ayarlarda r6 siege 150-200 fps oynuyordum fakat şuan fpsim 70lerda geziyor gta 5 online da ultra da 35 fps oynuyorum normal midir?
Top Bottom