Arama sonuçları: *

1. S

Çözüldü✓ Pc açılırken bios ile başlıyor

Mavi ekrandan dolayı kapanıp duran pc yi bu gün hiç açmamıştım bu gün tekrardan içindeki verileri kurtarıp format atacaktım lakin pc direk bios ile başladı çıkış dediğimde de beni yine biosa attı(hdd ile ssd de sorun yok). Şunu fark ettim c ve d sürücülerimi okumuyor f8 ile boot a bakmak...
  2. S

Mavi ekran hatası ve resetleme

Merhaba herkese uzun süredir yediğim mavi ekrandan kurtulmak için format attım 1 hafta sorunsuz kullanmamın ardından PC kendini resetlemeye arada da mavi ekran resmi çıkmaya başladı. Herhangi bir minidump oluşturmasa da CCleaner indirip Windows dosyalarını taradığımda crashdump dosyası buldum...
  3. S

WHEA_UNCORRECTABLE_ERROR mavi ekran hatası

Öncelikle merhaba. Mavi ekran adı altındaki yeni bir konu açışım, hala çözümü bulamadım. Sistem yeni sayılır, 2 ay kullandım. Herhangi bir minidump dosyası oluşmuyor ama CS'de crash yediğim, DMP dosyalarında gözüküyor. Mavi ekranda yükleme şeyi hep %0'da minidump dosyası oluştursa hadi neyse...
  4. S

Bilgisayarım reset atıyor

Nöncelikle merhaba YouTube'da video izlerken ilk başta görüntü dondu ve ses kayması gibi bir ses oldu sonra 'dııııt' sesi geldi sesten sonra reset attı ve herhangi bir onarım falan da olmadı direk masaüstü Discord falan geldi sonra aynı olay 1 saat sonra da yaşandı sistemi Max 2 aydır...
Top Bottom