Arama sonuçları: *

1. tunahanselcuk61

İphone 15 Pro Max öneri

Arkadaşlar Yurtdışı 15 Pro Max almayı düşünüyorum fakat swap veya sonradan kapatma olmasından korkuyorum bunu nasıl anlarız ? Bunu alabilirim; https://shbd.io/s/LXGP3Axf
  2. tunahanselcuk61

15 Pro Max YD Önerisi

Merhaba yurt dışı kapalı kutu 15 Pro Max düşünüyorum İstanbuldan alabileceğim bir yer var mı tercihen (sultangazi). Taksit seçeneğim önceliğimdir. TEŞEKKÜRLER...
  3. tunahanselcuk61

iPhone 13 alınır mı ?

Yurtdışı iphone 13 alınır mı ? Fiyatı 15k. 8ay kullanıp 4 ay kapanması benim için önemli değil. Telefonda hiçbir sorun yok sadece ekranda biraz büyük kılcal çizik var.
  4. tunahanselcuk61

Yurtdışı İphone Alınır Mı

Selam iyi forumlar, bi tanıdık telefoncuda yurtdışı İphone 11 var son dönemde yurtdışı ile ilgili olumsuz yönde yorumlar görüyorum sizce bu dönemde yurtdışı İphone alınır mı?
  5. tunahanselcuk61

Note 12 Pro VS Note 12 Pro 5G

Sorum şu hangisi daha iyi telefon ? Benim için batarya ve kamera önemli olan.
  6. tunahanselcuk61

Yardım Redmi Note 12 Pro 12 Ay Taksit

Merhaba Note 12 Pro almayı düşünüyorum 12 ay taksit imkanı sunan satıcı önerir misiniz ?
  7. tunahanselcuk61

İphone 7 Plus mı İphone 8 mi ?

Elim biraz büyük olduğu için aslında 7 plus yönelmeyi düşündüm ama 8 donanım olarak daha iyi sizce 8 mi 7 plus mı
  8. tunahanselcuk61

İphone 6S PLUS mı 7 PLUS mı ?

Arkadaşlar bütçem var ama şimdi 6s plus ve 7 plus arasında kaldım çoğu kişi pek fark yok diyor sonuçta ikiside güncelleme desteği bitmiş telefonlar amaç daha az para harcamak iphone 6s plus mı 7 plus mı artıları eksileri nedir sizlere göre ?
Top Bottom