Arama sonuçları: *

1. AggY

Yardım İmei kayıt ücreti kredi kartı ile ödenebilirmi

beyler bu ayın ortasında 15 pro max alıp kaydettirmeyi düşünüyorum. telefonu aldıktan sonra nakit pek kalmıyor. bu imei kayıt ücretini kredi kartı ile ödeyebiliyormuyuz akbank kredi kartım var ödeyebilirmiyim. yoksa nakitmi ödenmesi lazım illa. bilgisi olan varsa yardımcı olabilirmi.
  2. AggY

İphone 14 Pro Max VS S23 Ultra

beyler bu ayın ortasında telefon almayı düşünüyorum elimde max 50k var. ya samsungun sitesinden öğrenci indirimi + değişim kampanyası ve 6k ek destek ile S23 ULTRA 512 GB alacağım 43k ya geliyor telefon böylece yada burdan güvendiğim bi telefoncu var ordan sıfır kapalı kutu yurtdışı 14 PRO MAX...
  3. AggY

Yardım S23 ULTRA 512 GB SAMSUNG TR SİTESİNDEN 37K YA ALMAK

beyler telefon bakıyordum samsungun sitesinden öğrenci indirimi ile s23 ultra 512 gb 50k tl ekstra değişim kampanyası var 6k ek takas desteği veriyor elimde eski iphone 7 var siteye yükledim vermek istiyorum diye 1k saydı telefona 6k ek takas desteği ile toplam 7k indirim yaptı s23 ultra 43k ya...
  4. AggY

Yardım İphone 15 pro max VS İphone 14 pro max VS Samsung S23

Beyler bütçe 30 k civarı yurtdışı iphone 14 pro max veya 15 pro max 256 gb 30k civarı fiyatı alırsam kayıtsız kullanıcam 4 ay fiziksel simle 4 ayda e simle kalan 4 ayıda elimde iphone 7 var hattı ona takıp aynı ıclouda bağlicam 2 telefonla gezecem yada tr den 30k ya S23 256 gb alacağım sizce...
  5. AggY

Yardım samsung öğrenci indirimi hakkında

samsung telefonlara öğrenci indirimi yapıyormuş s23 kendi sitesinde 31k buds 2 hediyeli indirimle kaç tl ye düşüyor bilen varmı https://shop.samsung.com/tr/galaxy-campus/
Top Bottom