Arama sonuçları: *

1. Azexxes

Öneri 9500 TL telefon önerisi

9500 TL'ye kadar alinabilecek telefon önerisinde bulunur musunuz rica etsem. Cumhurbaşkanı açıkladı 9500 TL ye kadar olan telefona ve pclerde 5500 tl indirim yapılacakmis. Epeyden bakayim dedim siteye girilmiyor cloudflare hata veriyor.
  2. Azexxes

Redmi note 10 5g ile mi 8 se takas edilir mi

Arkadaşlar babam redmi note 10 5g 4gb ram 64gb hafizali versiyonunu almis. Bende de mi 8 se 6 64gb versiyonu var. Mi 8se kardesime verip redmi note 10 kendime alıyım diyorum. Sizce mantıklı mı
  3. Azexxes

Öneri 3500₺ telefon önerisi

Bu fiyat bandında bu telefondan iyisi varmı arkadașım için bakıyoruz yardımcı olur musunuz https://www.epey.com/akilli-telefonlar/poco-x3-pro.html
  4. Azexxes

Telefonlara gelen zamlar hakkında ne düşünüyorsunuz

Bu nasıl bir iștir telefonlara gelen zamları gördünüz mü bilmiyorum ama örneğin redmi note 8(pro olmayan versiyonu) ilk cikis fiyati 1500 tl civariydi corona nedeniyle 1850 tl cikardilar simdi satis fiyati 2300e cikti onceden pro versiyonu 1800 du simdi pro versiyonu da 3000 olmus bu nasil...
  5. Azexxes

Imei kayıtlı telefon alınır mı?

Arkadașlar kendim için değil kardeșime telefon alıcam redmi note 8 almayı düșünüyordum șuan sıfırı internette 1500 1600 tl civari fakat imei kayıtlı alırsam 1200tl alıcam sizce almalımıyım satıcı imei kapanma garantisi vs veriyor. Ben kendime daha önce aldım imei kayıtlı mi 8 SE modelini hala...
Top Bottom