Arama sonuçları: *

1. AK47

İphone 11 vs iphone 12

Arkadaşlar selam. Bir hafta içinde telefon almayı düşünüyorum. 11 ve 12 arasında gidip geliyorum. İkisi arasında 3 bin TL lik bir fark var mı? Şahsen o kadar fark olacağını sanmıyorum ama yine de sorayım dedim. Zaten huawei p20 lite dan geçeceğim için ikisi de bana fazla gelecek ama 3 bin tl lik...
  2. AK47

Poco X3 vs Oppo Reno 4 Lite

Selamlar, birkaç gündür bu iki telefon hakkında araştırma yapıyorum. Fiyatları hemen hemen aynı sayılabilir. Gözden kaçırdığım farkları olabilir diye size sormak istedim. Muhtemelen şuan kullandığım (Huawei P20 Lite) telefondan sonra ikisinden de memnun kalacağım fakat yine de tartışalım...
  3. AK47

Xiaomi modellerinden hangisini önerirsiniz?

Selamlar. Bu hafta içinde iphone model telefonumu satacağım. Xiaomi öncelikli tercihim. Xiaomi modellerinden hangisini önerirsiniz? 2k TL yi geçmeyecek şekilde önerilerinizi bekliyorum. Dipnot: 2k yı geçmesin kriterimin sebebi telefoncularda yurtdışı kayıtlı olarak satılan xiaomi modelleri daha...
  4. AK47

İPhone 6s Plus Fiyatlandırma?

Arkadaşlar selam. Kullanmakta olduğum telefonumu, android bir telefona geçiş yapmak için satmayı düşünüyorum. Piyasa hakkında pek bilgim yok piyasayı bilen arkadaşlara soruyorum acaba telefonun ederi nedir? Model İphone 6s Plus 16 GB modeli. Ön ve arka kamerada sorun yok. Parmak izi çalışmıyor...
Top Bottom