Arama sonuçları: *

1. E

Taksitle telefon satan yerler

Arkadaşlar Abime iphone 11 alacağız. Kredi kartı veya alışveriş kredisiyle. Telefonu 3 taksit satan erler var ama bize en kötü 6 taksit yapan bir site veya mağaza lazım. Böyle satan hangi mağaza veya siteler var?
  2. E

samsung S20fe alınır mı?

Arkadaşlar s20Fe almayı düşünüyorum. 120Hz amoled, tasarım, kamera, işlemci gibi konuları hoşuma gitti. Ama telefonda sorunlar olduğunu duydum. İşlemciden dolayı aşırı ısınma, kamerada ısınma, durduk yere ısınma ve ekran basmama ve batarya hızlı bitme gibi sorunları olduğunu duydum. Gerçekten de...
  3. E

Huawei P40 Lite Alınır mı?

Arkadaşlar P40 Lite alınır mı? Google servislerinin olmaması benim için bir eksi değil. Onları hallederim. Onun dışında bu telefonun işlemcisi Kirin 810 nasıldır? 6Gb Ram yeterli mi? Yani genel olarak bu telefon nasıldır?
  4. E

2300TL telefon tavsiyesi

Arkadaşlar bütçe aralığım bu. Bu fiyata geleceğe yönelik bir telefon almak istiyorum. En önem verdiğim şey telefonun performansı. İşlemci ram gibi şeyler benim için önemli. Fiyat belki en fazla 2500 e çıkabilir. Bu fiyata telefon önerilerinizi bekliyorum.
Top Bottom