Arama sonuçları: *

1. ahmet enes çakırcı

4500 TL Sıfır Telefon Önerisi

Annem kullanicak instagram facebook falan kullanmiyo whattsapp genellikle youtube falan o paraya en iyi ne alabiliriz bizimkiler general mobile gm23 se bulmus
  2. ahmet enes çakırcı

Samsung Galaxy A34 Alınır mı?

11,500₺ gibi bir fiyatı var inceleme seyrettim telefon beni sardı bu fiyata daha iyi bişey alabilir miyim bide kamerasını biraz anlatabilir misiniz @şahin doğan ustam telefon dan anlıyorsun diye etiketliyorum seni
  3. ahmet enes çakırcı

İphone 12 Pro Alınır mı?

Bi abim telefon işiyle uğraşıyo 12 pro alma 2 3 ay sonra sorun yaşarsın eski cihaz falan diyo 12 pro sorunlu bi cihazmı kronikmi @şahin doğan
  4. ahmet enes çakırcı

Paramgüvende ile telefonumu sattım

yd iphone 11 im vardı bu akşam balıkesirden birine sattım adamla konuştuk ben bunu yollıcam telefon tam dediğim gibi ama adam bi pislik yaparsa geri yollarsa nolacak sonuçta telefonu sıfırlıcam onlamı uğraşcam bida ve param güvende benim paramdan komisyon kesiyomu bide banka bilgilerinde abimin...
  5. ahmet enes çakırcı

İPhone 11 pil 85 ne zaman düşer

İPhone 11 var pil 85 normal kullansam günde Bi el pubg atsam oda belki bu şey falanda yapıyorlar şsrzı 90 a kadar tak çıkar 20 de geri çıkar falan yapıyorlar daha sağlıklıymış böyle kullansam ne zamana kadar 79 a düşer ve kaça dğlsene kadar kullanabilirim @şahin doğan
  6. ahmet enes çakırcı

Yurtdışı telefon eksisi ve alınır mı?

İlk telefonum olucak adam akıllı çok bütçe yok 3500 tl yurt dışı alıp imei yaptırsam sınırsız sıkıntı çıkarmı bide alınırsa 3500tl yurtdışı cihaz önerisi bekliyorum istanbuldayim
  7. ahmet enes çakırcı

max 2k telefon önerisi

İphone 7 falan düşünüyorum sizce ne alabilirim eb az 32gb olursa güzel olur
Top Bottom