Arama sonuçları: *

1. pLowstone

Yardım Başkasının üzerine alınan telefon

Arkadaşlar telefon alacağım fakat vergilendirmeden yararlanacağım kız arkadaşım okuyor şu anda o yüzden telefon siparişini internetten alacağım sipariş bilgilerinde kendi TC'mi vs bilgilerimi yazsam vergiden muaf olmak için kız arkadaşımın bu vergisiz telefon kampanyasında ki detayı kullanıp...
  2. pLowstone

6000 TL Telefon önerisi

Arkadaşlar telefon önerisine ihtiyacım var babama alacağız. Piyasada olan en F/P ürünü veya ürünleri önerirseniz sevinirim. Sadece Dayanıklı ve hızlı olması yeterli kamera önemli değil.
  3. pLowstone

Anneme telefon alacağım öneriye ihtiyacım var

Arkadaşlar 4000-5000 arası telefon önerisi istiyorum Huawei P Smart 2019 kullanıyordu ses ve görüntü ile ilgili bir problem yaşadı ve satmayı düşünüyoruz yeni telefona acil olarak ihtiyacı olduğu için şubeden alacağız. Önemli kriterler; Depolama alanı Tarayıcıda, sosyal medyalarda kasmadan seri...
  4. pLowstone

Samsung A52 Telefon Kilifi Öneri̇si̇

Telefonu sipariş ettim ama kılıfı kutunun içinde verilmiyormuş. Bu yüzden kılıf almam gerekiyor bana kılıf önerisi verebilecek var mı arkadaşlar kullananlar özellikle yazabilir. Mat siyah ve korunaklı olsun fiyat veremiyorum max 80 falan olursa iyi olur.
  5. pLowstone

4000-5000 TL telefon tavsiyesi

Arkadaşlar ilk önce 4000 sonra da 5000 TL'lik telefon önerisinde bulunabilir misiniz? Öncelik olarak kamera ve depolama en önemlisi kamerası çok iyi olsun.
  6. pLowstone

En fazla 3000 TL'lik telefon önerisi

Arkadaşlar arkadaşım telefon alacak fakat piyasa hakkında pek bilgimiz yok max 3k'lık bir telefon önerisi verebilir misiniz daha doğrusu şu an bu fiyata en iyisi hangisiyse. Sarjı ve donmaması önemli, kamerası da iyi olursa güzel olur.
  7. pLowstone

5000TL Telefon Önerisi

Minimum 128 GB ve kamerası güzel olan telefon önerisi istiyorum arkadaşım için. Önerilerinizi bekliyorum. Zaten bu tarz önerilerde en iyisi piyasada hangisiyse onu önerilir diye biliyorum hangisi ben bilmediğim için sizlere soruyorum.
Top Bottom