Arama sonuçları: *

1. Deepied

Yardım iphone 14 pro mu alınır yoksa iphone 14 mu ?

Selamun Aleykum Beyler ben telefon almak ıstıyorum acılen ve iphone 14 ve 14 pro arasında cok kararsız kaldım. Hangısını almalıyım ıkısı arasında 20K fark var sızce o fark 14 pro ıcın degermı. Yardımcı olursanız cok sevınırım.
  2. Deepied

Yardım ithalatci garantili telefon ne demek ?

Yenı telefon almak ıstıyorum fakat ıthalatcı garantılı telefonlar daha ucuz. Hangını almalıyım ılerde satarken fılan sıkıntı fılan cıkarırmı ımeı fılan kayıtlımı ? Yardımcı olursanız cok sevınırım
  3. Deepied

Yardım IPHONE 14 PRO MAX vs IPHONE 15 PRO ?

Selamun Aleykum Bu aralar telefonum bozuldu ve acılen telefon almam lazım ama kararsız kaldım! Yenı cıkan iphone 15 pro mu yoksa 14 pro veya 14 pro max mı almalıyım karar veremedım ozellıklık farklarını fılan neden onu almalıyım soylersenız cok sevınırım : )
  4. Deepied

Yardım Telefon almak ıstıyorum ! Hangısını almalıyım .

Beyler acılen telefon almam lazım butcem 55K daha ustune zor cıkarım! Iphone 15 mı almalıyım 256GB veya 14 pro fılanmı yada baska ıphone serılerımı karar veremedım.Yardımcı olursanız cok sevınırım BUTCE MAX : 55K
  5. Deepied

Yardım Hangı telefonu almalıyım ?

Selamun Aleykum Beyler benım telefonum arıza yaptı ve acılen yenı telefon almam lazım. Yenı cıkan IPHONE 15 mı almalıyım yoksa 14 pro falan mı almalıyım karar veremedım. Model IPHONE ıstıyorum ! BUTCE : 40.000 - 65.000 Yardımcı olursanız cok sevınırım acılen fıkır sahıbı olmak ıstıyorum :d
Top Bottom