Arama sonuçları: *

1. Wînd

MAKS 7500 TL Telefon önerisi

Selamlar dostlarım, 7500 TL maksimum bütçe, anneme telefon alacağım ama kötü de olsun istemiyorum önerinizi bekliyorum.
  2. Wînd

Anne ve Babama telefon önerisi

Arkadaşlar selam 18 bin tl bütçe var aşamıyoruz. İki tane aynı telefondan alacağım bu bütçeye en iyi telefon nedir? 1676568512 Telefondan anlayan arkadaşlarınız varsa etiketler misiniz @XooXen
  3. Wînd

Uygun telefon önerisi açıklama okurmusunuz

Arkadaşlar merhaba. Bugün annemin telefonu bozuldu ve ona bir telefon almaya karar verdim. Annemin telefon kullanma amacı görüntülü konuşmak, normal konuşmak, whatsappdan mesajlaşmak, ve şu candycrush veya o tarz oyun oynamak. Bütçem çok fazla değil ve bunları en iyi yapabilecek ve aynı zamanda...
  4. Wînd

İphone 12 mini hakkında

Arkadaşlar merhaba. İphone 12 mini almayı düşünüyorum fakat çok yakın telefoncu tanıdığım aldığın zaman sıkılırsan zor satarsın. Zaten fiyatları gittikçe düşüyor sebebi desen belli değil bence mini alma alıcaksan 11 veya 12 al diyor. Düşünceleriniz neler acaba ? 12 Mini alsam örnek veriyorum...
  5. Wînd

Sizce linkteki telefon alınır mı ?

https://www.trendyol.com/apple/iphone-12-mini-64gb-demo-siyah-d-p-88731309?boutiqueId=563240&merchantId=104870&gads=true&tyutm_source=google&tyutm_medium=cpc&tyutm_campaign=x:electronics_t:pla_smart_shopping_y:consumer-electronics_z:cep-telefonu&gclid=EAIaIQobChMIlfXuq5eJ8AIVFeR3Ch150QoIEAQYASABE...
  6. Wînd

Telefon Önerisi Açıklama Okuyunuz

Arkadaşlar merhaba . 7500 TL param var fakat bu kadar yüksek meblaya telefon alınır mı kendi kendime soruyorum. Şuan iphone 6s kullanıyorum ve gidip iphone 11 e tüm parayı basmak mantıklı mı ? Yoksa önerebileceğiniz mesela şunu alsan iphone 11 gibi verim alırsın hem daha ucuz diyebileceğiniz...
  7. Wînd

Arkadaşlar sizce hangi telefon m51 vs a71

https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/402688-588658/samsung-galaxy-a71_samsung-galaxy-m51/ SİZCE HANGİSİ ?
  8. Wînd

3800 - 4000 tl arası telefon önerisi

Evet arkadaşlar üstte yazdığı gibi max 4k lık bir telefon önerileri yaparmısınız pek anlamadığımdan sizlere danışmak istiyorum almadan önce. Genellikle fotoğraf , instagram işleri , video çekme falan yapılacak yani hafızası önemli birazda hızlı olursa iyi şuan kullanılan telefon j7 2016...
  9. Wînd

4500 tl telefon önerisi

Dostlar merhabalar. Ablama telefon bakıyoruz bütçesi 4500 tl iyi bir şey almak istiyoruz fakat bilgisayardan anladıgım kadar telefondan anlamıyorum o yüzden sizlere danışmak istedim. Oppo - Xiaomi tarzı telefonları istemiyormuş varmıdır önerebileceğiniz bir telefon ?
Top Bottom