Arama sonuçları: *

1. cakaresul

Android S23'den S24'e Geçmeye Değer mi? Neden?

Yorumlarınızı beklerim dostlar.
  2. cakaresul

Öneri 750 USD Bütçe Telefon Tavsiyesi

Bütçe 750Usd Yurt dışından 650USD ye Xiaomi 13t-13t pro getirtebiliyorum. Kayıt problem değil. Ama amiral gemisi serisi olmadığı için bir süre sonra kasma yapacağını düşünüyorum. Sizce bu telefonu almam mantıklı mı? Eğer degilse bu bütçede yurtiçi telefon önerir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
  3. cakaresul

Android Samsung s23 256gb 22.5k alınır mı?

22.500e alınır mı ? Sıfır.
  4. cakaresul

Android Galaxy S22 alınır mı?

Bu bütçede (yukarı aşağı azda olsa oynayabilir) başka bir öneriniz var da alabilirim. Isınma sorunu Batarya yetersizliği Kasa küçüklüğü Telefonu hakkında kafamı bunlar kurcalıyor, bu konularda bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
  5. cakaresul

Öneri Telefon Önerileri//Anket

Eklemek istediğiniz seçenekler varsa önerebilirsiniz. iPhone 11 daha çok onerilmisti dünkü konuda(büyük farkla) Ama ben iPhone 11e şuan o kadar para vermek istemiyorum. Tek isteğim estetik görünüş, kasma donma olmasın. Kamera da iyi olursa hoş olur.
  6. cakaresul

Öneri Hangisini tavsiye edersiniz//Anket

Telefon alacağım, bütçe 18k ama olabildiğince f/p olsun istiyorum Estetik dursun ve uzun süre donma kasma olmasın isterim. Liste dışı tavsiyeniz varsa da yazmanızı rica ederim. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
  7. cakaresul

Android 15K bütçeye bu telefon alınır mı?

https://www.vatanbilgisayar.com/huawei-nova-10-8-128-gb-akilli-telefon-gumus.html Görünüşü estetik, Rami güzel (oyun için değil, uzun süre takılma kasma yapmasın diye) F/p ürünü olarak bunu önerir misiniz yoksa bu fiyat bandında daha iyileri var mı?
  8. cakaresul

Öneri Maximum 20k Telefon önerisi

Arkadaşlar merhaba, Kullandığım telefon(redmi note7) eskidi donma kasma yapıyor ve yeni telefon almayı düşünüyorum. iOS Android farketmiyor önerileri size bırakıyorum Aradığım özellikler; Uzun süre donma kasma yapmasın, Görünüş olarak şık ve estetik dursun, F/P olsun, Bu bütçede minimum...
  9. cakaresul

IOS 19K YA iPhone 13 PRO alınır mı?

Arkadaşım telefon almıştı bundan bı 6 ay öncesinde, cihaz yurt dışı cihazı siyah 128 GB iPhone 13 PRO. Telefonu 6 aydır çok titiz kullandı şarja takmasina kadar aşırı titizdi. Pil ömrü 97. Çizik kırık vs hiçbir şey yok. Arkadaş aldığında garantisi 1 seneydi şuan yarışı bitmiştir işte...
  10. cakaresul

En Fazla 6000 TL'ye Telefon Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar telefon satın alacağım, telefonu annem için satın alacağım. İstediğim özellikler şunlar. Fiyat en fazla 6k olacak daha az olursa daha güzel olur. Şarjı güzel gitsin. Uzun ömürlü olsun. Kamerası güzel olabilir annem çiçek böcek çekmeyi çok sever.
Top Bottom