Arama sonuçları: *

1. Verkasha

Yardım MIUI 14 iptal oldu ( Redmi note 10 pro )

Dostlar selam , şimdi benim telefona MIUI 14 güncellemesi geldi bende yapıyordum %40 larda iken arka plana almıştım ve yanlışlıkla sildim birdaha arkada sekmeye almaya gittiğimde ise şu an uygun güncelleme yok diyor ne yapmam lazım birdaha güncellemek için ??
  2. Verkasha

Yardım Mi 11t İmei Anakart Yanma

Merhaba babam yurtdışından mi 11 t getirtecekdi ama birkaç arkadaşından duyduğuna göre yurtdışı mi telefonlara imei atarken anakart yanma ihtimali varmış bu konuyla ilgili bilgisi olan varmı
  3. Verkasha

Yardım iPhone 6 ekran sorunsuz ama cihazda dokunmatik çalışmıyor

Arkadaşlar merhaba başlıkta belirttiğim gibi Letgo üzerinde bir iPhone 6S buldum 200 liraya tek sorunu bu bazı telefoncular satıcı arkadaşa sorunun anakartta olduğunu söylemiş çünkü aynı ekranı başka telefonlara taktıklarında çalışıyormuş ben sorunun ana karttaki dokunmatik kablosunu takdığımız...
  4. Verkasha

Yardım Xiaomi 11t veya Xioami Note 11

Merhabalar başlıkda belirttiğim 2 telefondan birini alacağım fakat kararsız kaldım internette hem iyi yorumlar var hem kötü yorumlar kafam çok karıştı siz bu telefonları kullanıyorsanız veya bilginiz varsa deneyimlerinizi benimle paylaşırmısınız açıkcası ben mi 11t den yanayım .
Top Bottom