Arama sonuçları: *

1. TeknoPiyon

Uygulamalara girmeden telefon internet harcamiyor bildirim gelmiyor

Arkadaşlar infinix note 12 vip kullaniyorum şuanda ve telefonda böyle bir sorun var sebebi nedir ?
  2. TeknoPiyon

telefon parmak izi okuyucu kayboldu

Arkadaşlar bir anda telefon kapat aç yapti ve parmak izi okuyucu dahil parmak izi sensorum devre dışı bırakıldı bunu nasil düzeltirim?
  3. TeknoPiyon

Galaxy Note 2 kendiliğinden tarih değiştirme

Arkadaşlar baştan soyliyim telefonu yenile falan demeyin çünkü 11 yıllık telefon ve anısı var o yüzden değiştirmeden kendiliğinden kapanıp açılma ve kendiliğinden tarih ve saati 2012 ye alıyor nasıl duzeltiriz
  4. TeknoPiyon

Yardım INFINIX NOTE 12 VIP batarya sağlığı öğrenme

Arkadaşlar şuan elimde infinix Note 12 vip modeli var ve batarya sağlığını öğrenmek istiyorum 1 haftalık bir cihaz olmasına rağmen bazen batarya %100 de 7 saat duruyor Xiaomi cihazlarda*#6485#* yaparak ogrenebiliyorduk bunda nasıl öğrenirim bilen var mı batarya sağlık % sini Çözüldü
  5. TeknoPiyon

Yardım Telefon pil göstergesi takılması

Arkadaşlar pilin 4 saattir 100 ayarlardan bakıyorum 18 saat kaldı diyor bunu nasıl düzeltebiliriz kapatıp açıyorum hala 100 şarja takıyorum gene düzelmiyor napmam lazım acaba ?
  6. TeknoPiyon

Yardım Mi Clouddaki kişileri Samsunga nasıl aktarabilirim ?

arkadaşlar yeni bir samsung telefona geçtim xiaomi redmi telefonumdaki mi cloudda bulunan kişileri nasıl yeni telefonuma aktarabilirim ?
  7. TeknoPiyon

İmalat yoluyla İMEİ kaydı ve İthalat yoluyla imei kaydı arasında fark var mı

arkadaşlar yeni telefon aldım ve imei sorgulamada kayıtlı ve imalat yoluyla kayıtlı diyor ancak bundan 3 yıl önce aldığım telefonumda ithalat yoluyla kayıtlı diyor telefon kaçak mı acaba bir farkı var mı ?
  8. TeknoPiyon

Simkart okumama sorunu

Arkadaşlar telefonumun simini çıkartmıştım geri taktımi okumuyor şuan simini napmam lazım simde sorun göremedim gibime geldi bardsğın içinde hasar almış olabilir mi napmam gerekir hasar aldıysa?
Top Bottom