Arama sonuçları: *

1. lutfullahyaman

Minecraft 1.12.2 mod kurunca hata veriyor

Minecraft 1.12.2 mod kurunca hata veriyor sorun modda değil çünkü mod kurmadan başlatınca çalışıyor ama mod kurunca eror code 1 hatası veriyor
  2. lutfullahyaman

ETS 2 en optimize sürüm hangisi

şu an ets 1.50 güncellemesi geldi ve benim ekran kartım dx10.1 olmasına rağmen ets 2 1.49 sürümünü açıyodu kasıyodu ama oyananılabilirdi şimdi bari kariyer yapayım eğleneyim fln diyorum ama yani kasıyor en fazla fps verebilecek sürüm hangisi yada en optimize diyelim...
  3. lutfullahyaman

GTA SA mod yükledim ama GGMM hata veriyor

sorun budur neden çalışamdı hiçbir fikrim yok
  4. lutfullahyaman

Düşük Bilgisayar için Shaderpack önerisi

Bilgisayarım kötü değil ama ekran kartım çok kötü ----------------------------------------------------- İşlemci:İ5-3470s 2.90 Turbo 3.60 (4 fln görüyo) Ram:12 GB Ekran Kartı:ATI Readon HD4600 Series ----------------------------------------------------- yani gördüğünüz gibi Minecraft 1.12.2...
  5. lutfullahyaman

Asetto Corsa Unexpected error hatası

Çözüm Bilen Sıft bu Yüzden Format Attım help me
  6. lutfullahyaman

Euro Truck Simulator 2 DLC

Road to the Black Sea DLC almak istiyorum genellikle en ucuz o oluyo sizce indirim mi bekliyim yoksa direk alıyımmı değer mi
  7. lutfullahyaman

F1 2014 oynamak istiyorum

F1 2014 oynayacağım ama sistemim kaldırımı bilmiyorum Sistem Özelliklerim; İntel İ5 3470S 12GB Ram ATI Readon HD4600 Series 1TB HDD
  8. lutfullahyaman

Düşük Sisteme FPS oyun önerisi

Başlıkta gördüğünüz gibi düşük sistem için FPS oyun önerisi istiyorum
  9. lutfullahyaman

Valorant DX 10.1 hatası

Arkadaşlar nolur yardım edin ekran kartım dx 10.1 bu yüzden açılmıyor nolur yardım edin
  10. lutfullahyaman

NFS MW 2 görüntü ayarı

NFS MW 2 en düşük ayarlar almak istiyorum ama öyle bir video yok
Top Bottom