Arama sonuçları: *

1. G

smite 2 erken erişim alınır mı ?

steamde 5 dolar var 2015 den beri smite oynuyorum tabi bıraktım bayadır oynamıyorum ama grafikleri çok güzel geldi iyi geliştirmişler ama çok az şampiyon var şuan sizce smite oynayan arkadaşlar varsa siz ne diyorsunuz bu işe 1724625777 27 sinde çıkıyo
  2. G

oyun önerisi hızlısından

çok bilinmedik oyun önerisi hızlısından pls
  3. G

şu sıralar ne oynuyorsunuz??

daha önce bu konuyu açmıştım şimdi yeniden açıyorum ne oynuyorsunuz önerin bir şeyler beyler pls
  4. G

cs2 75hz üstüne çıkmaması(ÇÖZÜLDÜ)

en son 13mb güncelleme gelmiş onu yaptım sabah sonra akşam cs gireyim dedim 1280 1024 oynuyorum oyunu açında 75hz yazıyordu internette bir kaç video pencereli yap diyince denedim 1440*1080 p de pencereli yapıp tam ekrana alınca 165hz yapabiliyordum tek onda oluyordu diğerlerinde olmuyordu sonra...
  5. G

339 TL ye ac mirage alınır mı

ac mirage alınır mı 339 tl ye
  6. G

video kart oyunu önerisi

slay the spire,inscryption oynadım kart oyunu arıyorum varsa öneriniz beklerim(single olsun)
  7. G

koloni oyunu önerisi

başlıkta yazdığı gibi koloni kurabileceğim bir oyun önerisi
  8. G

limbo inside tarzı oyun önerisi

limbo inside little nightmare 1 ve 2 ,bramble the mountain king oynadım bu tür beni çok sarıyor ve bu tarz bir şeyler arıyorum yine öneri lazım
  9. G

cs2 240 fps alıyorum oyun akıcı değil

cs2 hiç akıcı gelmiyor diket eşitlemeyi açıyorum akıcı oluyor ama fps 150lerde geziyor siz dikey eşitlemeyi açık kullanıyor musunuz
  10. G

kart oyunu önerisi pls

slay the spire ve Inscryption oynadım ikiside kendilerine göre çok zevkliydi ve iyidi buna benzer sizin oynadığınız kart oyunu varsa önerin yugiohdan sonra başladım bunlara
  11. G

dying light 2 coop oynamayıorum yardım

arkadaşla coop questini geçtik ben epic gamesten oynuyorum o steamden giremiyorum oyuna aşağıda normalde millette davet et çıkıyor ben edemiyorum o da edemiyor napıcaz
  12. G

epic games dying light 2 mi cyberpunk mı

beyler çoook arada kaldım ikiside güzel oyunlar hangisi alınır öncelikle
  13. G

eu4 türkçe yama ile online oynanılabilir mi?

eu4 e yeni başlayacak arkadaşım türkçe yama varsa kurmayı düşünüyor online da problem olur mu
  14. G

gta 4 steamden alınır mı?

optimizasyon sorunları çok sıkıntılı mı oyun yeniden eklenmiş 2020 de şimdi gördüm 32 tl ye düşmüş dlcleriyle beraber
  15. G

rdr 2 epic games te alayim mi? steamde ne zaman indirime girer ?

steamde indirime girmişti bir kaç hafta önce alamadım aynı fiyata epic gameste var alıp almamak arasında kaldım rdr 2 steamde indirime girer mi yakın zamanda yoksa epic gamesten şimdi alayim mi 300 tl ye normalde korsan oynuyordum türkçe yama ile sonra oyun crash verdi bi yerde bütün save im...
  16. G

tür fark etmeksizin oyun önerisi

neler oynuyorsunuz beyler önerin bişeyler
  17. G

rdr 2 rockstar launcherlı kodu ne kadara gider

rdr 2 rockstar launcherlı kodu ne kadara gider sizce
  18. G

xbox sunumu sizce nasıldı?

xbox sunumu sizce nasıldı? ben starfield bayıldım umarım kötü çıkmaz
  19. G

marvel spiderman türkçe yama

son sürüm nereden türkçe yama indirebilirim