Arama sonuçları: *

1. RuthlV5

Yardım Crackli sekiro indirme

Crakli sekiro indirmek istiyorum malum tr şartlarında maalesef 60 dolar veremem bana indirecek site önerebilir misiniz? aklımda fullprogramindir.com var fitgirl öneriyorlar ama ben ordan nasıl indirip kuracağımı bilmiyorum virüssüz bir şekilde indirmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
  2. RuthlV5

Crackli oyun için yardım edebilirmisiniz?

fullprogramindir.com dan Nine soul indirdim ve inen dosyadan setup kısmını ayıklaya tıkladım ve bu kısım açıldı bu kısımdan sonra oyunu oynamam için ne yapmam gerekiyor?
  3. RuthlV5

Yardım Nine souls crackli nasıl indirebilirim

Nine souls oynamak istiyorum ancak 15 dolar çok fazla geldi bu yüzden ücretsiz bir şekilde oynamak istiyorum torrent veya crackli nasıl oynayabilirim daha önceden hiç korsan oyun yüklemedim ne yapacağımı bilmiyorum güvenilir bi yer önerebilirseniz sevinirim
  4. RuthlV5

Rust Ses gelmeme sorunu

Merhabalar 5 gün önce rust oyununu indirime girdiği için satın aldım ancak oyuna girdiğimde ne lobi müziğini nede oyun içi ses alabildim hiçbirşekilde ses alamıyorum kulaklığım problemsiz hatta 3 kere kulaklık değiştirdim ancak sorunun kulaklılardan geldiğini zannetmiyorum çözümünü bilen...
Top Bottom