Arama sonuçları: *

1. HayrullahK

RE 4 e virüs konusunda güvenebilirmiyim?

Merhaba ben geçen gün donanım arşivi kanalının attığı videodan fsr 2den fsr3+fg şeyini yükledim RE 4 de kullanayım dedim fakat bana " if you got this mod from anyone else you got scammed!" Dedi ne yapmalıyım silmelimiyim?
  2. HayrullahK

Re4 remake alınır mı?? 2005 i 4de 3ünü oynadım

RE 4 ü 25 saat oynadım fakat 8saat lik gameplayden 6 saatini oynamiwım galiba ama bu 2023 de güzel görünüyor hikayede neredeyse çoğunu hatırlıyorum sizdende tavsiye almak istiyorum sizce almalımıyım?
  3. HayrullahK

Elden Ringin nesi güzel ?

Sekiroda 80 saatim var kombatı iyi onu biliyordum fakat elden Ringin nesi güzel dolara geçilmeden almak istiyorum keşvetmeli açık dünyaya fazla ilgim yok ayrıca sekiroda kılıçla savunmayı bilyorum ordan oraya atlamak nasıl olcak bilmiyorum beni bilgilendirirseniz sevinirim
  4. HayrullahK

Steam 20. Yıl indirimi 200 TL matıklı

200 TL var bende bana oyun önerir misiniz??
  5. HayrullahK

Rdr2 harita yüklenmeme sorunu ve ses sorunu

İşlemci 5 6500 Rtx 2060 süper Oyun ilk açıldıgında bir sahneden sonra ses gidiyor ve harita yüklenmiyor işlemcim minimumun üstünde fakat oynayamıyorum
  6. HayrullahK

Gameloop pubg işlemci dar boğazı

Gameloop pubg mobile oynuyom CPU 80 gpu 60 yüzde kullanımı var napcam eskiden 40 fsp alırken oynak 20 FPS alyom ve CPU i5 6500 gpu R5 230
Top Bottom