Arama sonuçları: *

1. S

Öneri Minecraft Dungeons alcam launcher mı bundle mı

baslıktaki gibi launcher mı yoksa dlc olanmı fiyat vs hersey aynı ms da 24 tl
  2. S

Microsofta Storeda mortal 11 en yuksek surum

herkese selam microsoft storede gezinirken gordumde basta gordunugunuz gibi mortal kombat 11 ultamate sizce alınır mı? alınmaz mı fikir verecek var mı
  3. S

Valorant Gece Pazarı

Herkese selam benim geceden 906 vp ye yitik vandal cıktı(fatih vandal) baktım hesap com gibi sitelerde 180 tl den geliyor sizce guzel bir skin mi yani begenilen bir skinmi
  4. S

truckers mp ban hakkında

truckers mpde ban sistemi nasıl oluyor yani demek istediğim şey 1kere yedim 2 kere yedim 3 4 5 bunun sınırı ne ben 5 diye biliyorum mesela 4 kere yedik banı yılda bir sıfırlanıyormu hak demek istediğim bu insallah anlamıssınızdır lutfen heyp mi :D
  5. S

ets2 steam sorum var

herkese selam ya aklıma bir şey takıldı mesela ets 2ye araba modu yukledik save dosyası yukledik map yukledik diyelim sonra ets2 yi kaldırdık oyunun orjinalliği bozuluyormu
  6. S

Ets2 mod hakkında sorum var

herkese selam bende ets 2 var daha yeni aldım ben şimdi steama pek hakim değilim actım oynadım yan normal olarak sıkıldım mod arayısına girdim mod buldum simdi asıl sorum su mesela ben arac modunu yukledim oynadım bayağı diyelim yerim kalmadı oyunu sildim diyelim sonra aradan bir kac gun sonra...
  7. S

Hot Wheels alakalı (oyun)

selamlar efenim size bir soru sizce goty mi almalıyım yoksa normalmı
  8. S

HOT WHEELS UNLASHED VS GOTY

SİZCE HANGİSİ ALINMALI
  9. S

Hotwhelss unlashed vs The Crew 2

anlatmaya gerek bazı yerler var epic gameste aşırı bir zam oyuncuları bekliyor ve suan aktif indirimden sonra gerceklesecek bende forza 4 ultimate ile forza 5 standart var asıl konuma gelecek olursak bende 72 tl kupon var sizce ne yapmalıyım bilmiyorum bir fikir iyi olur forzayı belirtme sebebim...
  10. S

The Crew 2 mi Hotwhells unlashed mı

arkadaslar selam epic gameste suan buyuk bir indirim var yakında oyunlar zamlanacak bende forza horizon 4 ultimate edition var bide standart 5 var sizce the crew 2 almalımıyım yoksa hotwhelss unlashed mı almalıyım yada hiç bir şey almayım mı sizce ne yapmalıyım 70 lira epic kuponum var sizce ben...
  11. S

R6 Deluxe mu Watch Dogs 2 Standartmı

arkadaslar baslıkta gordunuz gibi sizce hangisini alim r6 70 tl wd 2 104 tl sizce hangisi alınır
  12. S

Vac Banı İle İlgili Soru

Selam ben bir tane hesap aldım vac banlı sonra csgo da ban yemiş şey ben şimdi half life 2 portal vesaire aldım oyunlarda sıkıntı cıkarmı yada csgo source alıcamda sıkıntı cıkarırmı lütfen yazın
  13. S

Watch Dog 1 mi legion mu

başlıkta gordünüz gibi sizce hangisini alınmalı lütfen cevaplarsanız sevinirim
  14. S

Watch Dogs hangi serisini almalıyım ?

selam ben watch dog almayı dusunuyorumda epicte baya ucuza geldi sizce hangisini almalıyım 1 mi 2 mi legion mu lütfen cevaplarsanız sevinirim
Top Bottom