Arama sonuçları: *

1. M

Beyond Two Souls benzeri oyun önerisi.

Arkadaşlar buradaki benzerlikten kastım hikayesi ile tatmin edicilik. Böyle bu oyun gibi inanılmaz yoğun hikayesi olmalı lütfen önerilerinizi bekliyorum, pc de oynayacağım sistem problem değil.
  2. M

The Walking Dead: The Telltale Definitive Series türkçe yama

Arkadaşlar bu oyunun yamasını nerden bulabilirim oyun çeviriden indirdim yamayı ancak walkingdeadexe101 diye bir dosya yok ve yamayı yapamıyorum yardımcı olur musunuz.
  3. M

Minecraft Amatör Map

Arkadaşlar selamın aleyküm iki arkadaş sıkılıp map yapalım dedik bir iki günde böyle bir şey ortaya çıktı.İlk mapimiz herhalde de son olur fazla uğraştırıcı. Girip bakmanızı rica ediyorum. İyi oyunlar Map sürümü 1.16.2 olacak görüş mesafesi 12+ bulutlar kapalı HARİTA LİNKİ...
  4. M

Steam tek bir oyunu D den C ye taşıma

Arkadaşlar sadece rust oyununu d diskinden c ye taşımak istiyorum hızlı açılması için. Bunu nasıl yapıcam tekrar indirmeden?
  5. M

Csgo Hatası

Arkadaşlar sistemin özellikleri 4gb ram İntel pentium İntel graphics family Win7 Csgo da şu şekil bir hata alıyorum: Failed the lock vertex buffer in CMeshDX8::LockVertexBuffer Bunun çözümü nedir? Şimdiden teşekkür ederim
Top Bottom